Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, Nők! Nagyon érdekel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők! Nagyon érdekel a véleményetek erről az állításról veletek kapcsolatban. Mennyi igaz ebből?

Figyelt kérdés

Egy jó lánybarátom azt állítja, hogy minden nő biszexuális. Csak nem merik felvállalni. Állítása szerint egy leszbikus nő bármelyik heteroszexuális nőt képes elcsábítani. További érvei:a legtöbb csaj smárol poénból, kíváncsiságból más lányokkal későbbi megbánás nélkül, míg a férfiak egyáltalán nem tesznek ilyet, de ha mégis kellemetlenül/rosszul érzik magukat.

Ő maga szexelne más lányokkal, de szerelmet egy iránt sem lenne képes érezni, csakis kizárólag férfiak iránt.



Én úgy vagyok vele hogy ő ilyen, de ettől még nem kellene általánosítani.


16/f



2013. máj. 2. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%
az álltalánosítás többé-kevésbé helyes
2013. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem minden nő mondta már egy másikra, vagy egy ismeretlenre, hogy hű de szép az a lány...tehát ha ezt vesszük alapul, akkor igaz. A fiúk nem mondják egy másik palira, hogy de helyes. Illetve szerintem nincs olyan lány (de lehet van), aki még nem smárolt egy másik lánnyal. Én már 3-al is. Mondjuk 2-vel nem a vonzalom miatt, csak azért, hogy tanuljuk, és a 3.-al meg csak akkor ha részeg vagyok, de az sem a vonzalom miatt van, csak barátság (extrákkal) xd neem :D
2013. máj. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%
[link] 15/l
2013. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
fúha, nem is gondoltam volna. :D
2013. máj. 2. 17:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, en nem vagyok biszex, smaroltam lannyal poenbol mar, nem bantam meg kifejezetten de nem volt tul jo. volt mar hogy arra gondoltam milyen lehetne lannyal a szex, de aztan belegondoltam a reszletekbe es elundorodtam :D valoszinu soha nem fogok eljutni addig h ki is probaljam. en reszemrol maradok a pasiknal :)
2013. máj. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer valaki linkelt egy táblázatot (régen volt, nem tudom megkeresni), egy felmérés volt az emberek biszexuális hajlamairól.

Ez alapján az jött le, hogy a teljes elutasítástól a nyílt felvállalásig elég széles a skála.

Szóval az semmiképpen nem igaz, hogy bármelyik nőt el lehet csábítani! Engem próbált már nő elcsábítani, és bár fantázia szintjén felmerült már nálam a biszexualitás, a konkrét szituációban rájöttem, hogy egyáltalán nem érdekel. (A barátod egyébként inkább amolyan divatleszbi, mert az igazi biszexuálisok szerelmet is tudnak érezni azonos neműek iránt.)

Egyébként a férfiaknál sem fekete-fehér a helyzet megítélése, sok férfi van, aki elvben gyakorlatban kipróbálná férfiakkal, csak a férfi biszexualitás megítélése egészen más, ezért kevesebben vállalják fel, és sokszor pont azzal leplezik, hogy látványosan homofób megnyilatkozásaik vannak.

2013. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
nem tudom :D szerintem nem minden nő az :D
2013. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet, hogy túlzás, hogy mindegyik, de az biztos, hogy nagyon sok, sokkal több, mint gondolnánk. Csak sokan nem vállalnák fel, akár csak egyszer is az életében, hogy valóban tettben is megnyilvánuljon ez, ne csak elméleti síkon.


Ja, amúgy az én elméletem egész pontosan az, hogy mindenki életében lehet egy olyan személy, aki olyan hatással van rá, hogy ezért képes az addigi nemi beállítottságát félredobni... Csak nyilván vannak akik sosem találkoznak ilyen személlyel, de ettől még lehet, hogy van!

Ezt azért állítom, mert velem ez történt. Teljesen heterónak tartottam magam, míg nem egyszer csak megismertem valakit, akibe beleszerettem. De egészen addig sosem tudtam volna ilyet elképzelni, és nem is fogok soha többet (ha csak nem jön még egy ilyen személy?).

2013. máj. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

6-os, erre gondoltál:

[link]

2013. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem smároltam lánnyal és el sem tudnék semmilyen intim szituációt elképzelni nővel. Nem vonz a női test, mármint szép de nem indulok be a látványától. Engem kizárólag a pasim izgat fel és nem hiszem h csak én lennék hasonló nézetekkel a világon. 22 L
2013. máj. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!