Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk, voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, voltatok már olyan helyzetben, hogy egy ágyban aludtatok egy másik fiúval és valamelyikőtöknek felállt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 2. 21:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt. Éjszaka felébredtem, és láttam, hogy a haveromnak álmában áll. Erre nekem is felállt, kiváncsiságból megfogtam neki, mekkora, de aztán nem volt semmi, csak nem tudtam aludni.
2013. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%
Nekem is volt de az azért mert a szexről beszéltünk :DD
2013. aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
volt, 1 reggel mindenkinek (férfi) áll 2 állmában is...3 csak úgy fel állt mindkettőnknek nem toom miért asszem szex volt témában. éjjszaka meg állófasszal ráfordult a kezemre...xDD :SS
2013. aug. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%
Na ezek igazán izgi témák, jó és felejthetetlen kalandok! Egyszer egy haverom nálam aludt egy francia ágyban. Myári meleg, kitakarództunk... reggel felé felébredtem és látom, hogy iszonyatosan áll a farka. Olyan elementáris érzés fogott el, hogy megfogjam neki, mert láthatóan nagy és vaskos rúdja volt. Az övé mint egy ágyúcső, az enyém fölfelé ívelő, mint a Szatíré :) Milliméterenként nyúltam felé és azon molyoltam, mi lesz, ha felébred... persze nekem is acél kemény lett :) Nem volt rajtunk gatya, mert amúgy is pucéran szoktunk aludni ezt már tudtuk egymásról. Hozzá értem és már ettől majdnem elcsurrantam. Azután két újjal érintettem, lassan átölelte a markom, de mást nem mertem. Forró, kemény és mégis selymes, bársonyos volt. Nem ébredt fel! Azóta is sokszor gondolok rá és örülnék egy olyan havernak, akivel néha átélhetnék hasonló csodákat. Most mitől rosszabb ez, mint bármi más kívánalom?! Ki vagy mi tiltja... ha ő is akarja. A kérdés az, hogy akarja-e? De miért is akarná, ha nem tudja, mit hagy ki?! Ja, mert ugye úgy vagyunk nevelve ősidők óta! Aztán legközelebb beszéltünk hasonló dolgokról és a vége az lett, hogy kivertük egymásnak. Új, csodás, izgalmas és hatalmas élvezet volt! Ugye, a "tiltott gyümölcs"! Azóta ha Pestre jön évente 1-2x megismételjük...:) Hasonló élményed volt már? Volna kedved egyszer kipróbálni? :)
2015. aug. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
igen volt ilyen és nem szégyeltük
2016. okt. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mindkettőnknek állt.
2016. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
81%
Persze én is álló farokkal ébredek, ami szerintem teljesen normális. A haverom a barátnöjével egy másik városból nálam aludtak. A haverom volt velem a franciaágyon, a barátnöje a másik szobában a kanapén. A tévében hajnalban az Olimpiát közvetítették. Nagyon meleg nyár volt. Kitakarózva arra ébredtem, hogy a haverom nézi a tévét. Akkor döbbentem rá, hogy én meg ott fekszem mellette meztelenül és álló dákóval. Most mi lesz, ha a barátnöje átjön tévézni ? Aztán nyugodtam kimentem a fürdöszobába. Mindezt álló farokkal és meztelenül végigvonulva a lakáson.... Magamban nagyon feszült voltam, de egészen egyszerüen fölvettem egy alsónadrágot és ezzel el is rendeztem magamban a dolgot. Ök sem szóltak egy szót sem.
2017. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
igen volt hogy mindkettőnknek felállt jó volt
2017. okt. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%

egy buli után haveromnál aludtam

Mindketten meztelenek voltunk

Éjszaka éreztem hogy forgolódva a fenekemhez ér a merev farka

Tök izgi érzés volt nekem is merevedésem lett

A többit fantáziátokra bízom

2017. dec. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
72%
Igen, volt, és kivertük egymásnak. Azóta többször is előfordult a dolog...
2018. febr. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!