Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatal vagyok, és nem tudom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cilma kérdése:

Fiatal vagyok, és nem tudom eldönteni magamról hogy biszex, hetero vagy leszbi lennék. Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Most tetszik egy fiú , és azt hiszem szerelmes is vagyok belé teljesen hiszen az érintésétől kiráz a hideg meg minden ilyen. Ám egyáltalán nem izgulok fel a fiúkéra , ám ha itthon nézelődök neten lányra annál inkább. Persze a kíváncsiság is bele játszik , hogy szívesen kipróbálnám lánnyal , de amíg élőben látok egy nőt , nem érzek semmi.

2013. máj. 6. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
triszexuális vagy
2013. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Kérdésedre a válasz a nemed függvényében adatik meg.
2013. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja bocsi , lány vagyok:)
2013. máj. 6. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit jelent mindössze amiket érzel. Nem kell többet belátni. Te magad is írtad hogy kíváncsiság.. ha szerelmes lennél azt tudnád ha kapcsolatban gondolkodsz akkor elmondhatod hogy leszbikus vagy
2013. máj. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem egy olyan kérdés, amire sürgősen meg kell találnod a választ. Kövesd azt ösztöneidet továbbra is, nézd a neten, ami jól esik, járj, akivel jól esik, aztán soroljon be az, akinek jól esik.xD A szexuális beállítottság nem változtat azon, hogy mennyire vagy értékes ember.
2013. máj. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? ha nem vagy 19-20 akkor ez tök normális nincs kifejlödött nem identitás tudatod,ezért magad sem tudod,hogy mire,kire izgulsz.

majd kialakul.

2013. máj. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz kérdés, de szerintem ne azzal foglalkozz, hogy melyik skatulyába illesz bele, csak éld az életed, és majd még úgyis kiderül, hogy képes vagy-e lányal kapcsolatban lenni, hogy akarsz-e egyáltalán, vagy hogy a fiúk tényleg nem izgatnak-e fel. (Ez azért is lehet, mert még esetleg fiatal vagy, nem tudom hány éves vagy, de lehet, hogy még változni fog.) A lényeg, hogy azt csináld, ami jól esik. :)
2013. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14:) és köszi a válaszokat
2013. máj. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!