Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Valaki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés
Ma álltam a buszmegállóban , és oda jött hozzám egy husis,fekete hajú szép nő,és megkérdezte,hogy mikor jön legközelebb busz,és,hogy mennyi az idő.Mosolygósan kérdezte,aranyosnak tűnt. Tényleg nem volt vékony,csodaszép husis volt.Jó illata volt,meg minden egyéb. Nagyon megtetszett..Oké,ez eddig szép és jó.De lány vagyok.. Tudom,most azzal fogtok jönni,hogy a hormonok.. De pont egy 25 -30 év körüli nő? Szívesen kipróbálnám lánnyal,fiúval is,mivel még szűz vagyok.Tudom,először próbáljam meg mindkettővel,és utána döntsem el,hogy mi van.De nem erre van fektetve a hangsúly,hanem arra,hogy nem egy 15 éves kislány volt.Vélemény?

2013. máj. 10. 14:11
 1/5 anonim válasza:
66%
Én azt mondanám, minek nézel menetrendek.hu-nak?
2013. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 15 éves kislánynak még nincs olyan szexuális kisugárzása, mint egy 25 éves nőnek !!!
2013. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a "próbáljam ki mindkettővel, aztán döntsem el, hogy mi van" egy hülye szöveg. Ha leszbikus/biszex vagy az is épp úgy el van már most dőlve, mintha hetero lennél. Maximum beigazolhatod magadnak a sejtésed, viszont kipróbálás nélkül is érezned kell, hogy melyik nemhez vonzódsz.
2013. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Ha mindkét nemhez vonzódsz, akkor biszex vagy, nincs mit eldönteni. De ha még csak 15 vagy akkor ráérsz még ezt kitalálni, érezni fogod hogy melyik nem vonz.
2013. máj. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%

Attól,hogy egy lány tetszik,még nem leszel leszbi/bi.Szerintem ez egyszerü tetszés.

A csaj is tetszik magának,jol állneki,hogy husis,szereti magát ez sugárzik rólla,és emiatt másnak is tetszik.ennyi

2013. máj. 12. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!