Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg kérdés! Egy nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés! Egy nagyon vékony srác is lehet aktív?

Figyelt kérdés
Kifejezetten a vézna vagy vékony esetleg sportos srácok jönnek be nekem is, de azt vettem észre, hogy ritka, hogy nekik is. Tehát, hogy minden passzív fiú izmosabbat, stb keres. Ti hogy látjátok?

2013. máj. 27. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én is elég vékony vagyok és valóban a testesebb pasik jönnek be ,de a macik nem
2013. máj. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez logikus, hogy a passzívok izmos, férfias kinézetűeket keresnek. ha aktív vagy és nagyon vézna, javaslom szedj fel pár kilót... én is ilyen vagyok, de elkezdtem erősíteni: 20 fekvőtámasz és felülés minden este, 1 hónap után már szemmel látható az eredmény, meg persze egy kicsit többet kell enni, főleg fehérjét, javaslom szedj proteint.
2013. máj. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vékony vagyok ,és aktiv soha nem volt probléma ebből,amikor lekerül a gatyám azt hiszik Hercules vagyok:)
2013. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Elgusano válasza:
100%

hehe :D hercules XD


am meg kell csak találni a megfelelő ízlésű partnert. vékony vagyok és aktív. sosem maradtam 2hétnél tovább egyedül ;)


nekem az a bajom, hogy rühellem a lányos fiukat, de nem találok fiús passzivot :DDDD de ez már más kérdés :D

2013. máj. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én bi vagyok,és uni,ezért nekem a vékonyak jönnekbe.
2013. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!