Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg/bi fiúk! Ti kipróbálnáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg/bi fiúk! Ti kipróbálnátok négerrel a szexet? Volt már valaki négerrel?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok hányan vannak azzal a perverzióval mint én...így válaszoljatok... :D

Tényleg nagyobb egy négernek mint egy fehérnek?

Akinek volt már néger ..f***al dolga az hogy szette fel a pasit?

Hogy lehet összeszedni egy néger pasit??



2013. máj. 30. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
*szeDTe
2013. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Mint férfi kíváncsi lennék milyen lenne egy néger nővel, és ennyi kb. 21/F
2013. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Uhh, nem hiszem, büdösek..
2013. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. bocs én is írhatok szarul..

2. értelek.. kíváncsiságból sok mindenre képes az ember..

3. XD ezen jót röhögtem..XD miből gondolod???

2013. máj. 30. 20:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam, futó kaland volt, kétszer is megtömött :)

Cserediák volt, hallottam róla hogy állítólag meleg, hát egy jól sikerült buli után be is próbálkoztam :)

A pénisze egyébként átlagos volt kb 13-14 cm, szóval egyáltalán nem olyan, ami általában jellemzi őket (elvileg, mert én más néger farkát még nem láttam).

2013. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

13-14 cm


az inkább átlagon aluli, mint átlagos...

2013. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én voltam iraki fiúval nekem 15 cm neki 24 cm volta a fasza am nem büdösek :) finom a f@arkuk ha valaki azt akarja hogy leszopjam akkor' irjon
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pesten egy átlagos szórakozóhelyen maradtam egyedül többiek hamar leléptek, táncoltam és nem tudom, hogy szúrt ki, de meghívott egy italra, iszogattunk, aztán nála folytattuk az iszogatást, de mindketten tudtuk, hogy nem azért megyünk fel, már a szórakozóhelyen tisztázva lett, hogy a passzív szerepet szeretem, ő meg aktívat, a második pia után a farkát adta a számba.

Hosszra nem volt olyan óriási 17-18 cm lehetett de vastagságra, eléggé éreztem amikor bennem volt, meg iszonyat sok ondót eresztett a számba, mintha pisilte volna csak jött és jött és jött.

De náluk is egyénfüggő a dolog, van kis méretű is meg óriás.

2014. jún. 11. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blackandwhite2 válasza:
Van párom de nagyon érdekelne fetete farkat szopni.Négersrác,férfi,vagy hàzaspár ahol a férj néger.Aki tud segitsen.Irjon
2020. nov. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!