Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk! Ha én csak a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk! Ha én csak a fiú szerepet próbálnám ki sráccal akkor is van esélyem találni vkit?

Figyelt kérdés
Tehát nem akarok dugni és orált se csinálnék, de régóta izgat milyen ha egy srác elégít ki. Ha bejön a dolog akár rendszeresen is van esély erre találni vkit? Tapasztalatokat, tanácsokat várok! Kösz!

2013. jún. 7. 10:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
persze hogy van...
2013. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kovpet ***** válasza:
100%
Passzív a kulcsszó, olyan kell neked.
2013. jún. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Van esélye
2013. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Annak is, hogy ne kövér, ne idős és diszkrét legyen?:) Vagy már túl sokat akarok? :(
2013. jún. 7. 11:05
 5/12 kovpet ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy te milyen vagy :)
2013. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Általában félénkebb srácok.Sok ott is az átverés,kib*szás,átbasz*s

Ezért elég óvatosak ők is

2013. jún. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak nekem tűnik úgy ,de te egy ingyen k_urvát akarsz anélkül hogy neked bármibe is kerülne.
2013. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát azért szerintem eléggé máshogy látjuk. A k-rva elég másról szól és más típus is, mint ami nekem ok. Én megbízható, értelmes, diszkrét normális szexhavert keresek.
2013. jún. 7. 15:23
 9/12 anizotropikus ***** válasza:
100%

Szóval neked egy szálkás hasú birkózó alkatú, lágyszívű orális gyönyörökben részesítő pasas kell?

Hú de sajnállak barátom!

Akkor a konnektort is kipróbálhatod ...

Érzelmi kapcsolat nélkül az egész egy kalap lópikulát nem ér.

Nem azt állítom, hogy barátomba szerelmes vagyok, de jól esik vele lenni és többet ér a vele való együttlét mint egy ócska nővel.

És ő a passzív akit én részestek az orális gyönyörökben, hisz adni jó!

2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én megbízható, értelmes, diszkrét normális szexhavert keresek." <> "Tehát nem akarok dugni és orált se csinálnék"


Ezekkel a feltételekkel milyenfajta szexhaveri viszonyt vársz? Valaki, mindenféle érzelmi kötődés nélkül majd rendszeresen leszop és aztán tovább áll? És mindezt ráadásul tegye egy olyan ember, akinek 1000+1 lehetősége van egy egyenlőbb kapcsolatba belépni? Nem egészen jársz a földön, attól tartok.


Erre a szerepre, amire te keresel embert, a népligetben találsz hetero/meleg/bi srácokat, akikről elhiheted, hogy nem fognak senkinek se dicsekedni erről.

2013. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!