Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Évekkel ezelőtt elkezdtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évekkel ezelőtt elkezdtek érdekelni a lányok is. De ahogy telik az idő a lányok jobban a fiúk kevésbé érdekelnek. Lehet hogy a végén leszbikus leszek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 12. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
És szexeltél már lánnyal? Mert ha nem akkor lehet csak a kíváncsiság növekszik. El laposodott a kapcsolatod, vagy ha az nincs akkor vágysz valami különlegesre.
2013. jún. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

és ha igen, akkor mi van? :) állítólag a nők születetten biszexuálisak nem beszélve arról, hogy a lány-lány kapcsolatok megítélése még mindig sokkal pozitívabb, mint két fiú szerelme. szerintem nincs félnivalód. ha elfogadod magad,akkor teljesen mindegy,hogy melyik nem képviselője mellett teljesedsz ki. én boldog kapcsolatban élek egy fiúval, de alapvetően megnézem a lányokat éss okukat vonzónak találom..és volt is dolgom velük az életem során, de nem hiszem, hogy ez hiba lenne.


L/22

2013. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nincs olyan, hogy valaki szépen fokozatosan heteróból átvált leszbikussá. :D Mindkét nem érdekel. De lányokkal milyen kapcsolatod volt már? Milyen téren vonzanak? Egy rendes párkapcsolatot is el tudnál képzelni velük?
2013. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lánnyal még nem volt párkapcsolatom,csak szex.
2013. jún. 12. 14:50
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Egek, miért nem elég az egyik nem? -.-
2013. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, nem lesz valaki csak úgy heteroból leszbikus... ez egy nagy baromság. Te biszex vagy.
2013. jún. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én sok olyan leszbikus ismerek, aki először biszexnek gondolta magát, de ők általában az első vagy max első kettő pasival való szex után rájöttek, hogy ez nekik nem pálya

de mivel én azt szűröm le a szavaidból, hogy neked eddig pasikkal volt kapcsolatod, tehát folyamatos szexuális életed is, nem hiszem, hogy leszbikus leszel

de persze olyan is van, hogy valaki elválik a férjétől mert rájön hogy ő leszbikus....

szóval fene se tudja, ezt neked kell érezned

ha nem tudod elképzelni, hogy nővel járj, élj, akkor nem hiszem, hogy leszbi lennél :)


19/Leszbikus

2013. jún. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Én csak kipróbálnám lánnyal de kapcsolatot nem akarnék. Ha te is ígyvagy vele akkor csak vonzalom.
2013. jún. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem maradj annál a verziónál, hogy pasikkal jársz, a csajokkal pedig csak szexelsz mellette! A kapcsolat mégis egy pasival az igazi, a csajjal együttélést nem is igazán tudnám elképzelni. A csajok meg maradjanak csak szexpartnerek! Ha igazán bevállalós vagy, akkor vihetsz egy csajt a pasid ágyába is, és csinálhatjátok hármasban. Tuti tetszeni fog neki. :D
2013. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. De előtte azért feltétlenül tegyél egy próbát velem, hátha képes leszek visszaadni a férfiakba vetett, elveszett hitedet! :)
2013. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!