Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valaki biszex az mennyibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki biszex az mennyibe befolyásolja, hogy fiú párt is találjon magának?

Figyelt kérdés
(egy iskolai tudományos vitához kell/ de alapjáratban is érdekel)

2013. jún. 12. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az illető lány vagy fiú.
2013. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hogyha mondjuk biszex vagyok (lány vagyok) és van csajom. az mennyiben befolyásolja hogy pasit is szerezzek mellé?
2013. jún. 12. 20:50
 3/6 anonim ***** válasza:
A férfitársadalom nevében kijelenthetem hogy nem lenne túl nehéz dolgod pasit is találni, más kérdés hogy a barátnőd mit szólna hozzá... :)
2013. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a barátnőm benne van az ilyen dolgokba :) csak már unalmas hogy úgy kell beszervezni mindig mást :/ lehetne már állandó is :)
2013. jún. 12. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem biszex a barátnőm, de csak úgy működik a dolog, ha én vagyok az állandó párja, és alkalmanként beveszünk egy lányt. Vagy úgy gondoltad, hogy neked KÉT állandó párod lenne, egy fiú meg egy lány? Vagy mindenki mindenkié? Vagy hogy?
2013. jún. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

vannak akinek ez működik (pl:én) de ismerek sok olyan srácot akinek nem tetszene a dolog,és ismerek 2olyat ahol addig tetszett a dolog amig "komolyra" nem fordult a dolog, nem mindenki tolorál egy állandó 3.felet.

leginkább a pasi+lány és(néha) még egy lány verzió müködik.

A pasim is,csajom is van...hát film szerű egy kicsit.

2013. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!