Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha kipróbálom sráccal lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kipróbálom sráccal lesz visszaút?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha kipróbálom egy sráccal(régóta izgat) akkor nem fogok tudni leállni. Érdekel milyen ha egy srác elégít ki vagy én dugom, de nem szeretnék bi lenni. Biszexektől kérdezem nekik hogy volt? Megbánták az elsőt? Hol találtak rá vkit?

2013. jún. 15. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
A leejtôn nincs megállás. De ne törôdj mások véleményével. Éld úgy az életed ahogy neked tetszik és ne hallgass a homofob kommentelôkre. :)
2013. jún. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Már most meleg vagy, úgyhogy nincs mitől tartanod. Éld az életedet ahogyan szeretnéd.
2013. jún. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Maga a tény,hogy gondolkozol rajta,mutatja,hogy biszex vagy.
2013. jún. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

ezekkel a melegekkel nincs bajom, akik ilyenek

addig amíg nem akarnak megtéríteni hogy nem léteznek heterok ...

-> http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..

2013. jún. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
azt olvastam mindenkivel előfordul kamasz korban
2013. jún. 15. 10:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

igen és ez normális mert most próbálgatod hogy hova tartozol.

de mondjuk vannak olyanok(mint én) akik alapból a lányokat szeretik, szóval ez a kíváncsiság nem mindenkinél van

2013. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem szeretés-nem szeretés kérdése az, hogy biszex leszel-e. Úgy gondolom - az alapján, amit leírtál -, hogy ki fogod próbálni, ezzel semmi gond nincs. Azt szokták mondani, minden fejben dől el - és ez így is van. Megbánni egészen biztosan nem fogod :) Én baráti társaságban találtam rá partnert. Visszaút? Ezt sem így mondanám, de ha jó lesz a leendő partnereddel a szex, akkor úgyis ismétlése következik...XD Ha tetszik, a jót könnyű megszokni=visszaút nem nagy van. De fejben/lélekben nem lesz könnyű feldolgozni először, hogy lefeküdtél egy saját nemedhez tartozó személlyel. De mint minden, ez is megoldható.
2013. jún. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
az önelfogadás mindig nehéz, főleg, ha a környezted nem elfogadó
2013. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Osztom az előttem szóló (9:11-es) válaszát. Jelenleg én sráccal vagyok együtt (nőket sem zártam ki), de teljesen egyetértek az előttem szólóval. Minden fejben dől el (+talán akaraterő mert mint írta jót könnyű megszokni!).

Ja és én nem hiszek abban, hogy minden kőbe van vésve meg genetika stb. Szóval én is úgy állok hozzá, hogy van "visszaút" csak, hogy a szavaddal éljek.


* Nekem hogy volt?

Ugyanúgy kezdtem mint most te. Érdekelt, kíváncsi voltam. Megkaptam a választ is.


Én azt javaslom lánnyal is próbáld ki ha még nem tetted meg. Kár lenne kihagyni. :)


Mindkettőben lehet jó és rossz tapasztalatod is, de teljesen más. Főleg ha szerelemmel párosulnak a dolgok.


* Megbántam-e az elsőt?

Nem. (24 évesen) Szerencsés voltam és jó párkapcsolatba kerültem ahol nem a szex volt az elsődleges. Jobban megismerhettem magamat. A srác mai napig jó barátom (szakítás ellenére) és most pl. fiúk után lánnyal van együtt és ugyanúgy boldognak érzi magát és teljesnek. Korábban melegnek vallotta magát. Nagyon kiállt a genetika stb elméletek mellett is. Számomra ez is jelzi hogy te döntöd el kivel vagy nem holmi elméletek. Előfordulhat hogy megszereted vagy megutálod a dolgot, ez is sokat számít.


* Hol találtam rá valakit?

Partnert meleg társkeresőkön találhatsz.


Nem tudom mennyi idős vagy, de szerintem elég fiatal ha kamasz kort említesz.

Azonban, hogy kivel próbálod ki az nagyon nem mindegy. Mert jó ha találsz egy megbízható partnert. Alkalmival meg nemárt vigyázni -meg ne sértsek senkit- de ezt mint jó tanácsot mondom. Ha belevágnál nagyon figyelj oda mert sok kamus is van. Figyelj ha képet teszel fel, miket írsz magadról meg ilyenek. Ja és a "nem csak a szex a lényeg" szöveg mint tudjuk 90%-ban kamu -főleg ha ezzel a témával indítanak. Életkorok detto.

Ha megfogadod a tanácsom akkor mielőtt bármi történne menj biztosra. Informáld le az illetőt ha lehet, ismerkedj, beszélgessetek, nézd meg ő kikkel ismerkedik. Nem érdemes betegséget, sérülést összeszedni csak, hogy kipróbáld. Szóval kis türelem! Egy társkereső egyik haverom szerint olyan mint egy húsbolt és a regisztráltak az árú és/vagy vevő. Sokszor úgy is bánnak az emberek egymással. Mindenkinek a friss hús kell, a szebb stb...


Zárszóként pedig: Hogy őszinte legyek azért nem olyan könnyű "visszatérni". Kellenek hozzá az érzések, a vágy és a társaság. Nem mindegy kikkel mozogsz együtt, miket látsz. Kellenek megértő barátok és család és hogy megismerd magad. Nekem ez a tapasztalatom. Gondold át ezt az egészet mert ha belevágsz az életed részévé válik vagy talán már az is.


ui.: Remélem nem voltam kioktató és nem sértettem meg senkit. Ha van valami nyugodtan kérdezz akár privátban is. Kicsit rendezetlen szöveg lett. Csak óvatosan és a legjobbakat! ;)

2013. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nagyon értelmes és segítő válasz volt! KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!
2013. jún. 17. 00:25
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!