Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok, akik travival kipróbál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, akik travival kipróbálnák, írnátok arról, hogy pontosan mit?

Figyelt kérdés
Én ugyanis régóta töröm az agyam azon, hogy női ruhában lennék sráccal, de szerintem nem abban a szereposztásban, ahogy sokan gondolják. Szóval érdekelne az, hogy ki hogy látja.

2013. jún. 20. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
A travi általában az ágyban is lányként viselkedik, úgy tudom.
2013. jún. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk pina nélkül meglehetősen nehéz lányként viselkedni, de mindegy.
2013. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Hát én mondjuk azt nagyon szívesen kipróbálnám, hogy mekkora ármérőjű nyomot hagyna a falon a kifröccsenő agyveleje ha szájbalőném egy shotgunnal.
2013. jún. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A beszólásoknál mindig azon filózom, hogy vajon miért kell belépni egy-egy témába és beszólni. mi lesz jobb tőle? amúgy meg szerintem is, de én nem szeretnék "lányként" viselkedni a szexben:)
2013. jún. 20. 14:49
 5/7 anonim ***** válasza:
hanem?
2013. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rezfanfütyülős ***** válasza:

Volt szerencsém travihoz.

Elsőre nőnek tűnt de amikor jobban ránéztem kiderült, hogy fiú az alapállása. Megegyeztünk és jól járt velem.

Hazahoztam és leültettem az ágy szélére, majd elé térdelve kivettem a fütyijét. Ritka szép nagy példány és olyan orális örömben részesítettem, hogy nyüszítve élvezte, aztán nagykabátban hátulról megkeféltem.

Azóta is tartjuk a kapcsolatot.

2013. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csak popit nyalnék.max bareback
2013. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!