Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Barátom leszopott egy fiút és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom leszopott egy fiút és fordítva. Ráadásul valami betegséget el is kapott tőle. Elhiggyem neki, hogy többet nem fog előfordulni, vagy a biszexuálisak kívánják ezt a fajta örömöt is?

Figyelt kérdés

2013. jún. 24. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos dobnám, hiszen megcsalt. A homiság nem mentség.
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
Azt a gusztustalan mindenit a világnak, aki egyszer szopott, az szopik másodszor is.
2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát akkor neki már lejátszhatod ezt a számot magára ismer


http://www.youtube.com/watch?v=zZWwDEKq-ZE

2013. jún. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
bi persze kívánja, mondhatja nem és nyomhatja el ezt a fajta vágyát, de ez nem működik, N
2013. jún. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
2, 3 miért kapott 0 %-ot?
2013. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem örülök a válaszuknak, túl sok benne az igazság. Dobnom kéne?
2013. jún. 24. 20:55
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
És ezért lepontozol? Köszike, akkor innentől nem fejtem ki, hogy szerintem mit kéne csinálnod és miért, mert még feljelentesz a modiknál... pápá!
2013. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Dobnom kéne?"


Ja hogy ez még kérdés......?


Nekem annyi is elég lenne a lapáthoz,hogy más pasik farka

kajtat a szájában,ráadásul a kapcsolatunk alatt.....


"Elhiggyem neki, hogy többet nem fog előfordulni,"


Ha ennyire hülye vagy,felőlem higgyed!

De ne csodálkozz,ha előbb utóbb rád is rád akad tőle vmi jó kis nemi betegség....nem hinném hogy gumiban oboázott a barátod.....

2013. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

Egyéntől függ hogy mennyire tudja elnyomni a másik oldalt.Biztos hogy benne marad a biszexualitás,ha elfogadod ha nem.Viszont később ha akarod könnyebben rá tudod majd beszélni ha két sráccal akarsz lenni.

Persze én azt tapasztaltam hogy a legtöbb csaj ezt nem tűri.Neked tulajdonképpen az a baj hogy megcsalt vagy az hogy szopott. Mert betegséget a heterok is haza tudnak hurcolni ez nem csak a biszexeknél van.

2013. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!