Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kivel jobb a szex, lányok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel jobb a szex, lányok?

Figyelt kérdés

Férfival vagy nővel? Olyan nőknek a véleményére lennék kíváncsi, akik "biszexuális orientációval rendelkeznek"

Egy lány.



2013. jún. 26. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

ÉN EGY TENGERIMALAC VAGYOK

18/tengerimalac

2013. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tök jó:)

-.-

2013. jún. 26. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagyok bi, de voltam már csajjal is. Más érzés, nehéz összehasonlítani, de inkább pasival.
2013. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
akkor telleg nemvagy bi...
2013. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy egyszer voltam csajjal, mert kíváncsi voltam,meg nem voltam tiszta még nem jelenti,hogy bi vagyok.
2013. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
nos, nemtudom, szerintem ez a bi fogalma, vagy tévedek? én is kíváncsi vagyok sok mindenre, de pl nem fogok elárasztani egy egész utcát síkosítóval, hogy aztán egy szörfdeszkával végigcsússzak rajta ^^
2013. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

a csajok figyelmesebbek. Jobban érdekli őket,h te is élvezd. Plusz ugye azzal szoktak problémák lenni,h a pasi nem akar előjátékot a csaj meg igen. 2 csajnál ugye ez nincs :D

de am mivel hetero vagyok a pasik a jobbak :D

2013. jún. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, akihez jobban vonzódsz.

Szerintem azért értelmetlen a kérdés, mert egyrészt ahány lány, ahány fiú annyiféle - de még, ha csak eggyel fekszel le sem mindig egyforma. Sõt, ha én azt mondom neked, hogy xy oltári az ágyban, nem biztos, hogy neked is az lesz. Azt meg, hogy te a férfakhoz vonzódsz inkább vagy a nõkhöz, csak te tudod. Hiába hozzuk itt ki neked akármelyik nemet - vagy akár egy személyt - szvazással gyõztesnek, ha téged õ hidegen hagy.

Tudod mit? Egyszer próbáld ki a szexet olyannal, akibe szerelems vagy - na, az utolhérhetelen élmény.

2013. jún. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!