Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Létesítenétek komoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Létesítenétek komoly kapcsolatot 1 biszex lánnyal?

Figyelt kérdés

A kérdést az egyik előbbi kérdés ihlette.

Az ok, hogy összejönnél vele, de el tudnád képzelni, hogy leéld vele az életed később? Házasság, gyerekek abban a tudatban, hogy valószínűleg sosem leszel neki elég. Veled vagy nélküled, de lesz másik lánnyal is együtt.



2013. jún. 30. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2013. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lennék elég neki ? Ez hülyeség .. Attól hogybiszex nem jelenti azt hogy szüksége van egy nőre és meg egy férfira is.Simán leélném vele az életem nem hiszem hogy ilyen gond adódna.Az egy dolog hogy mind2 nemhez vonzódik de ez nem jár azzal hogy mind2-ből kell 1-1 ...
2013. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha az a másik lány az enyém is lehet, akkor miért ne lehetne az édeshármas!?
2013. jún. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ha biszex a csaj az pozitívum nem negatívum. Bizonyos kompromisszumok mellett megszínesítheti a kapcsolatot szerintem :) 23/F
2013. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ok. fiúk. Abszolút hetero vagyok, úgyhogy nem tudom, hogy műkszik ez.

Biszex fiúval már beszélgettem, és ő azt mondta, hogy neki szüksége van a barátnőjén kívül fiúra is, amit titokban tart előtte. Szóval időnként van alkalmi fiúpartnere is. Azt gondoltam, hogy a lányoknál is valahogy így működik. De javítsatok ki , ha tévedek!!

Még egyszer: nem vok biszex, nem kérek ilyen jellegű priviket! :)

2013. jún. 30. 10:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
simán! nálam ez inkább előny, mint hátrány. persze ehhez kell megfelelő személyiség is, hogy kiegyensúlyozza ezt a tulajdonságot
2013. jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem viszont sokkal inkább hátrány. Most vagy én kellek neki, vagy valaki más.
2013. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, cáfolnék egy korábbi válaszod. Én biszex lánx vagyok. 3 éve élek boldog párkapcsolatban egy fiúval. Előtte volt kalandom lánnyal, fiúval, éltem együtt mindkettővel, szexuális kapcsolatom is volt mindkettővel. Viszont mióta párommal vagyok, nem voltam lánnyal. Néha eljátszok a gondolattal, pláne ha elmegy mellettem egy olyan lány az utcán hogy legszivesebben letépném ott helyben a ruháit és spárgában nyalnám ki, de ez megmarad gondolat szintjén. Még a kapcsolatunk elején, ismerkedésünk alatt elmondtam páromnak hogy vonzódom a lányok iránt is. Ezt elfogadta, csak arra kért, hogy ne csaljam meg. Se szex, de még csók sem. És azóta is hűséges vagyok. Nem hiányoznak a lányok.
2013. jún. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez tök jó! :)

Örülök ennek a válasznak! Akkor neked nem kell kettős életet élned, mert megtaláltad az igazit!

Nem akartam senkit megsérteni a kérdéssel, de nem ismerem ezt az oldalt, és érdekelt, hogy működik.

Ment a zöld kéz neked is! :)

2013. jún. 30. 21:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

igen, mondjuk én kifejezetten bi lányt keresek

29/f és bisex

2013. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!