Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus/Biszex csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/Biszex csajok válaszolnátok? Pasik is de főled lányoknak szól inkább.

Figyelt kérdés

Ha ti csak arra mennétek hogy egy csajjal lefeküdjetek hogy viselkedtek amúgy vele? Ha pl a csaj nem olyan könnyen kapható!! Lehetséges hogy úgy "veszitek rá" hogy úgy írtok neki mintha komolyabban éreznétek iránta, komoly kapcsolatot akarnátok? Pl írnátok ilyen romantikus dolgokat is? És szarul esne ha mással találkozik? Féltékennyé akarnátok tenni? Csak azért érdekel nagyon ez mert tudni szeretném a csaj akivel beszélek át basz-e vagy sem. Bartátnőm szerint igen bár ő nem tudja az egész történetet.. mióta ő ezt mondta azóta kezdtem el ezen gondolkodni..

Légyszi normális válaszokat. Meg hogy ti hogy viselkedtek/viselkednétek azzal akivel csak azt akarnátok?



2013. júl. 5. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez is úgy működik mint a pasi lány szexnél. Ha csak leakarsz feküdni a csajjal akkor csak szexkapcsolatnak számít és a csaj az esetek többségében tuti nem fog bele menni.
2013. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ezt értem de nem ez a kérdés. meg ebbe mi a lényeg most? aki le akar feküdni valakivel az csak szexkapcsolat. hát addig én is el jutottam :D
2013. júl. 5. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Van, aki képes ekkora féregségre, nemtől és orientációtól függetlenül.


Volt egyszer dolgom egy ilyennel. Már első héten hülyített, hogy milyen komolyan gondolja, meg stb... de furán gyakran hozta fel a szexet is, pedig alig ismertük még egymást... Mikor nála voltam, akkor próbálkozott is, bár elég lazán.


Szerencsére nem passzoltunk, ezért hamar vége lett az egésznek. Én hülye csak később jöttem rá, hogy csak szexet akart volna.

2013. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jmark95 válasza:
75%
Igazából ha jó a sec közötetek nem gáz mert szerintem nincs ojan hogy szerelm elsölàtásra jobban meg kéne ismerni
2013. júl. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én leszbikus vagyok, nem tennék ilyet...nem szórakozok mások érzéseivel

de van olyan, akiről el tudom képzelni...ez orientáció független

19/L

2013. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!