Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Két barátnőnél, (vagy akár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két barátnőnél, (vagy akár két leszbi csajnál) honnan lehet megállapítani, melyik csaj az "irányító"?

Figyelt kérdés

Most itt azonos karaktereket kérdezek, nem azt hogy van egy nagyhangú és a többi hallgat, mert akkor egyértelmű.

De ha "egy súlycsoportba" tartoznak, akkor honnan lehet megállapítani, melyik a "főnök"?

Illetve mitől függ?

A fizikai erőlét mennyire befolyásolja?



2013. júl. 17. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hát nem hiába van a két dudás nem fér meg egy csárdában szólás, előbb utóbb valaki fejet hajt a másik előtt és úgy is az lesz hogy az egyik azt monda ide megyünk és akkor oda megyünk ha azt hogy ezt csináljuk akkor az lesz... és hiába "egyenrangúak" vagy azt hiszik valaki fejet hajt aztán majd ha elege lesz akk lázad (mármint most konkrétan barátnőkre gondoltam) meg meg is rontja szerintem a barátságot
2013. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden leszbikus kapcsolat jár alá- és fölérendeltséggel, vagy azzal, hogy az egyiké a fiú, a másiké a lányszerep. Van olyan kapcsolat, hol mindkét fél egyenrangú és ugyanúgy lányként viselkednek :) Ez az igazi leszbikus kapcsolat. Szerencsére pont ilyenben vagyok benne én is.


19/L

2013. júl. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát erre nem lehet egyértelmű választ adni

én leszbikus vagyok, a barátnőmmel váltjuk ezeket a "szerepeket"

nálunk egyébként én vagyok a csajos de nagyhangú,ő az extravagáns (volt már vörös-fekete a haja, most mondjuk szolid csak tépett fekete) de külső szemlélőnek higgadtabb, nyugodtabb típus

hangulatfüggő hogy melyikünk irányít (minden téren)

illetve vannak olyan dolgok amikhez nem értek, és amikhez ő nem ért, itt nyilván megpróbáljuk elmagyarázni egymásnak a lényeget, de az dönt, aki jobban átlátja


20/L

2013. júl. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sorsok válasza:
54%
szerintem az az irányító aki a másikat hamarabb belöki az ágyba. ez csak tipp és csak az én fantáziámban van ilyen :D
2013. júl. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Leszbikus kapcsolatról van szó, tehát nem az irányítás a mozgatóeleme. Ezek a heteró kapcsolatokra jellemző dolgok, hogy főnök stb. Legalábbis nálunk nincs ilyen, pedig én elég temperamentumos vagyok, mégis egyenrangú a másikkal.
2013. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó válaszolóval. Szerintem is sokkal harmonikusabb tud lenni, ha mindkét fél egyenlően szól bele a dolgokba, stb.
2013. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!