Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A srácok mért néznek egyböl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok mért néznek egyböl egy másik srác farkára ha egy zuhanyzóba belépnek a strandon?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Buz1k...?
2013. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a lányok is ezt csinálják...XD


amugy csak azért hogy felmérjem az ellenség készleteit....:D

2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Froncsi ***** válasza:
76%

Te valószínüleg homokosokkal vagy körülvéve. Ez nem szokás...

Nyilvános WC-n sem vizslatjuk egymásét. Honnan jött ez az általásoítás?

2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
nálunk ez nem szokás.ne menj olyan helyre ahol b*zik zuhanyoznak!
2013. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem azért mert mi lányok is megnézzük egymás mellét, vagy ruháját, haját, kinézetét... szóval felmérjük hozzánk képest az emberkét. Ha jobb a kinézete/adottságai, nyilván kissé irigykedünk rá, ha nem, akkor viszont magunkban nevetünk hogy: "hahaha, én jobban nézek ki nálad.."
2013. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mert te ezt csinálod illetve a körülötted lévők azért még nem csinálja mindenki, ne általánosíts.

Eddig is sejtettem hogy nem vagy 100-as de ezekután...

2013. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
KOrosztály függő. A tinik és a kamaszok szerintem is ezt csinálják!!!
2013. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Így van, inkább a tinik és a buz1k körében jellemző a vizslatás.
2013. júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem homoszexulis oldalról kell megközeliteni, mért gondol mindensrás arra????? egyszerüen UGY LÁTOM ÉS TAPASZTALTAM MÁSOKON IS...HOGY HA EGY SRÁC BEMEGY AHOL MEZTELEN SRÁCOK ZUHANYOZNAK,,,( ÉN NEM AZT KÉRDEZTEM MÉRT VIZSLATJÁK)ELSÖ PILLANTÁS HA EGY MÁSODPERCRE IS DE A SRÁCOK PÉNISZÉRE VETÖDIK, UTÁNA NEM NÉZI,
2013. júl. 24. 14:11
 10/11 Daemia ***** válasza:
100%

Nem kell ahhoz melegnek lenni, hogy rápillants egy meztelen ember nemi szervére, akár férfi, akár nő.


Most őszintén, mi a legszembetűnőbb egy meztelen férfin? A farka. Akár akarod, akár nem, úgyis egyből odaugrik a tekinteted. Szerintem ez teljesen természetes.


Legfeljebb ha tudod előre, hogy meztelen embereket fogsz látni és direkt mondogatod magadban, hogy "ne nézz oda, ne nézz oda", akkor tudod megállni, de még lehet hogy akkor sem :-)

2013. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!