Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy egy bi srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy egy bi srác írt mert érdekli pár dolog és még ő akar feltételeket szabni?

Figyelt kérdés
Szeretne megtudni pár dolgot rólam, de mivel elég magán jellegűek nem kívánom leírni sehol, így javasoltam, hogy találkozzunk egy plázában pl. Erre ő képet akar, meg ilyenek. Szerintem egy találkozóhoz ami nem szexről szól hanem az ő kérdéseinek megválaszolására, abba nem fér bele ilyen feltétel. Szerintetek?

2013. júl. 29. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Lány vagy? Amúgy teljesen mindegy miről beszélünk. Ha neki van szüksége válaszokra, akkor nem ő diktál feltételeket. Küld el a fenébe a gyereket. Meg ha olyan nagyon akarja küldjön (mert gondolom akkor nem láttad te se) előbb ő magáról és kész. Gondolom a szöveg az, hogy így megismeritek egymást. Hát ha ő küld, akkor te már megismered. Az legyen elég. Ne foglalkozz vele. Vannak itt ilyenek. Abba se legyél biztos, hogy bi. Simán melegnek mondom aki képet akar, amennyiben nem vagy csaj.
2013. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha ő keresett meg, akkor neki kéne először képet küldenie, egyébként ne foglalkozz az ilyen akaratos emberekkel. Ha nem akar a beszélgetésen kívül semmit, akkor egyáltalán minek kép?
2013. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú vok! Én is ezt mondtam. Aztán jött, hogy gyilkos is lehetek, stb. Azt gondolom, ha én kerestem volna meg őt, akkor érthető lenne a félelem, de ő keresett meg! Tehát akkor nem kell adnom képet. Csak megerősítést vártam, hogy nem az én megközelítésemmel van a baj. A meleg gondolat érdekes és lehet benne vmi. Néha én is úgy érzem csak magát hitegeti, hogy bi, de az meg az ő dolga. Nem szólok én bele, csak azt akartam tisztázni, hogy más is úgy gondolkozik-e mint én:)
2013. júl. 29. 16:48
 4/6 kovpet ***** válasza:
100%

"Aztán jött, hogy gyilkos is lehetek"


Ja, és egy plázában van a gyilkosi rendelőd :)

2013. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Csak nem B a kezdőbetűje és S a vége a srácnak? Mert az, amit leírtál illene rá. Nálam is érdeklődött csak mivel az első levele nem volt szimpi így nem válaszoltam, hisz kétlem, hogy a folytatásban jól kijöttünk volna. Amúgy igazad van! Ha Ő kér, akkor Ő alkalmazkodjon. Ez a gyilkos lehetsz szitu nagyon bejön:D Hát igen! Sok meleg vagy bi srácot öltek már meg plázában :D Persze egészséges tartása legyen, de lakásra ne menjen fel. Az valóban kockázatos ha még nem ismer, na de egy plázába. Majd privátban vagy itt írd meg jó-e a tippem a nicknév terén.
2013. júl. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
DE eltaláltad! Írtam privit! Kíváncsi vagyok rá mit tapasztaltál vele kapcsolatban:)
2013. júl. 31. 21:51




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!