Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg és bi srácok: Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és bi srácok: Nem frusztrál titeket ha a partneretek szerszáma nagyobb mint a tiétek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 17. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó, ha nagyobb vagyis nagy;)

Mondjuk én passzív vagyok:)

2013. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem zavar, és nem frusztrál. :)
2013. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Nem frusztrál, miért frusztrálna. Én aktív vagyok és igazából nem érdekel, hogy a passzívnak mekkora, igaz nem gey-kettő nagyon nagy farkú passzívot dugtam már, de mindenkinek akkora van amekkora nem ez a lényeg. Egy kapcsolatban meg főleg nem...
2013. aug. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy!
2013. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jómagam passzív bi vagyok, talán két alkalommal volt nagyobb szerszámmal dolgom mint a sajátom, de a partnereimet nem fusztrálta a dolog, hogy passzívként méretesebb a farkam mint az övék. Ellenkező esetben egyábként miért is fusztrálna??? Tulajdonképpen én jobban örülök, ha kisebb farkú a partnerem///
2013. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
engem se zavar
2013. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!