Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom mitévő legyek....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Szóval vannak homoszexuális hajlamaim, azt mondanám, hogy mondjuk szexualitásom 15%-a, Mit tegyek, hogy valahogy ez eltűnjön, vagy legalább többet ne kelljen ezen gondolkoznom?

Figyelt kérdés
Pláne még az sem segít, hogy mindig is hipochonder vonásaim voltak, ez ebben is megnyilvánul, szóval néha a semmiségből akkora dolgot tudok csinálni, és néha már tiszta hülyeségeket beképzelek magamnak... meg persze soha nem voltam az a férfi állat, de azért tényleg a lányok tetszenek, de ez a 15% annyira zavaró.

2013. aug. 20. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a hajlamok miben nyilvánulnak meg? Mikor jöttél rá, és hogyan? Miből gondolod, hogy van?
2013. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csaj.
2013. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad ha ép elméjű akarsz maradni!

Soha senki véleménye ne érdekeljen, mert aki köpköd az valamit titkol.

2013. aug. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De látod...egy apró dologból óriási problémát csinálsz. Hogy érted hogy 15%??? Ilyen nincs. Arra kérlek hogy a Kinsey-skála szerinti fokozatokon határold be magad és írj kommentet nekünk, mert csak így tudunk segíteni. Gondolkoznod kell rajta mert hozzád tartozik ez a kíváncsiság.
2013. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
miért akarod, hogy eltűnjön? vallási okok? környezet?
2013. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

2-esnek mondanám magam a Kinsey-skálán ...

Azért mert roppant mód idegesítő, és én nem akarok férfiakkal semmit, meg nem is tudnék ilyen életet élni

2013. aug. 22. 17:09
 7/13 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező megint meg akar felelni a társadalomnak. Nem akarsz férfiakkal....blabla... de mégis benned van. Addig próbáld ki amíg nem lesz erősebb a hajlam...
2013. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ha 85% hetero vagy nem kéne, hogy zavarjon, akkor tudsz hetero szerelembe esni.
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#4-es vagyok


A kettes "fokozat" tulajdonképpen az hogy hajlamod van a biszexualitásra. Nyugi ez nem ártalmas dolog. Hetero létedre egészséges ha vannak ilyen képzelgéseid időnként. De ez nem baj ezen nem kell rágódnod annyit, csak fogadd el hogy te csak 85%-ban vagy heteroszexuális.

2013. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mert melegnek lenni totál ártalmas >_>
2013. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!