Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Titokban melegnek lenni!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban melegnek lenni! Srácok ti hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
BI/Meleg srácok válaszát várom, akikről nem tudják, de azért próbálnak ismerkedni. Hogy ismerkedtek így? Én pl sokszor ott bukom el az ismerkedést, hogy nem merek előre küldeni képet.

2013. aug. 30. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Szexuális orientációtól függetlenül: személyesen miért nem lehet ismerkedni? Az ad egy rutint, aztán majd be lehet a netes csatornákat is vetni...
2013. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk képzeld el, hogy egy nem bi/meleg fiúhoz mész oda....
2013. aug. 30. 21:06
 3/11 anonim ***** válasza:
27%

És milyen odamenni egy csajhoz, akinek nem tetszünk egyáltalán? Az is elküld. Majd a következő, vagy a harmadik...stb nem küld el.


Se heterónak, se melegnek soha senki nem garantálja h nem göröngyös a párválasztás útja.

2013. aug. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A titkolózás tönkretesz mindent. Sosem lehetsz önmagad.

Aki titkolózik az élőben sosem fog tudni ismerkedni.

A társkeresőn miért nem mersz képet küldeni? Talán azt gondolod hogy a heteró ismerőseidnek az a legjobb szórakozása hogy meleg társkeresőkre regisztrálnak?

2013. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én már eléggé unom. épp most tudta meg az egész munahelyem, hogy meleg vagyok (egy pletykás kolléganő kikotyogta) ĚS AZ ĚGVILÁGON SEMMI SEM TÖRTÉNT UTÁNA!
2013. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kár nagyon titkolni...nem kell mindenkinek elmondani, de azon izgulni, hogy ki tudja meg, tök fölösleges. A gyűlölködők főleg a neten vannak csak, és ha értelmesebb emberek között mozogsz, akkor kevés olyannal találkozol, aki emiatt lenézne másokat.
2013. aug. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kovpet ***** válasza:
100%
#5: Azért n em mindegy, hogy tizenévesen vagy harminc körül derül ki.
2013. aug. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
senki se mer, én küldtem egy srácnak de tőle sose kaptam aztán hagytam a ...csába.
2013. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 16 éves vagyok, és rólam épp a napokban tudta meg több barátom. Ha tényleg a barátaid el fognak fogadni, ha meg nem fogadják el, nem is érdemes sopánkodni miatta... először én elmondom az elfogadóbb barátaimnak, és utána már nem érdekel a világ... és utána akár személyesen is ismerkedhetsz. :) nekem ez a stratégiám... :D
2013. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kovpet ***** válasza:
100%
#9: És ilyen fiatalon bölcsebb vagy mint sokan 30 évesen.
2013. okt. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!