Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi, meleg fiúk, milyen érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi, meleg fiúk, milyen érzés az első anális szex?

Figyelt kérdés
Megköszönném a normális válaszokat, ha lehet a homofóbok mellőzzenek és ne annyit írj, hogy jó, nyilván, ha nem lenne jó, nem csinálnák annyian! :)

2013. aug. 31. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Változó! Én aktív vagyok így nem voltam még a másik odlalon, de nem mindenki élvezi elsőre.
2013. aug. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem lehet megfogalmazni :D
2013. aug. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Kérdésed jó és tanulságos illetve érdekelt lehet sokak számára is.

Kezdő meleg fiúnak ez fontos kérdése lehet illetve persze kíváncsi rá.

Elsőnek lelkileg is fel kell erre készülni és legyen normális megértő társ illetve barát ehhez.

FONTOS síkosító legyen ehhez.

Először kissé nehezen tudnak behatolni de odafigyeléssel nem lehet ez majd probléma.

Milyen érzés?

Elsőnek természetesen kissé kellemetlen fájó érzés de csak kis ideig aztán remek érzés lesz hidd el.

Az a tudat is hogy a társadnak ehhez örömet szerzel a lelki hatása és te is élvezni fogod majd idővel.

Gyakori szeretkezés együttléthez néha kell illetve kívánja az ember főleg melegek körében.

Én ennyit szólnék hozzá!

Az első kicsit fáj aki nem ezt mondja az másképpen élte ezt át.

2013. szept. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
97%

Az, hogy passzívként az első anális szex milyen egyéntől függ. Valakinek nem éppen kellemes, de valakinek meg nagyon könnyen megy és semmit kellemetlen nincs benne. Én voltam olyannal, akinek én voltam az első és nem volt semmi gond, nagyon könnyen és simán mentek a dolgok és nagyon élvezte. De ez alkat, típus kérdése is, hogy ki mennyire és hogyan bírja passzívként a szexet.

De tény egy aktívnak nagyon oda kell figyelnie a passzívra, főleg ha az kezdő!

2013. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát először olyan feszítő érzés, fájdalmas de olyan 2-3 perc után már igazán jó...szóval ha te is az vagy és tanácstalan vagy hát ezt tudom neked mondni, hogy ne félj tőle mert nagyon jó érzés tud lenni.
2013. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
97%
Melyik oldalról milyen? :D Amúgy mindkét félnek olyan, hogy nem nagyon lehet ezt így szavakkal leírni, ki kell próbálni, át kell élni. Passzív félként azért az első alkalmat semmiképpen sem mondanám olyan nagyon jónak - sok mindennel tisztában kell lenni, elsősorban fejben. Hiszen mégiscsak egy másik srác dug meg téged. Először nagyon szokatlan, talán kicsit kellemetlen, feszítő érzés. Az is szerencsés, ha nem valami hatalmas mérettel van megáldva a partnered. De amikor rájöttök a módjára, azt az érzést megint nem lehet leírni. Türelem, odafigyelés, síkosítás - ez a három a legfontosabb. Persze attól is függ, milyen pozitúrában történik meg az első aktus. De a többedik alkalom...xD
2013. szept. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!