Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Melegek, biszexek! Kezdett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, biszexek! Kezdett már ki veletek nős/kapcsolatban lévő pasi, elutasítottátok?

Figyelt kérdés

Ha a vonzalom kölcsönös volt,elutasítottátok?


Szeretne velem ismerkedni egy srác,egyszer találkoztunk már személyesen,de van barátnője,aki nem tudja hogy kettős életet él,viszont nagyon bejövünk egymásnak.....



2013. aug. 31. 22:17
 1/9 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy mi legyen....én szingli vagyok,nem csalok meg senkit,de úgy érzem hogy akkor sem kéne,de a vonzalom nagyon erős a srác felé...
2013. aug. 31. 22:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés szerintem egyszerű: nyitott a kapcsolat? A csaj tudja, mi történik? Ha igen, és igen, akkor nem gond, ha viszont nem, akkor az sima megcsalás...ami viszont nehéz kérdés, akkor megértem a tipródásodat...
2013. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
"van barátnője,aki nem tudja hogy kettős életet él"
2013. aug. 31. 22:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, vak vagyok. :) El kellene dönteni,hogy mit akartok egymástól...csak szex vagy több is? Mert ha komoly érzelmek is dúlnak, akkor nehéz.kiszámítani előre, hogy mi lesz, és hogy meddig mentek el...ha viszont csak annyi a dolog, hogy lefekszetek egymással párszor, és ennyi, az határeset, de a csajjal szemben csúnya dolog...
2013. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Béla211 ***** válasza:
100%
Nekem volt ilyen ,hogy olyan férfi kezdet ki velem aki nős volt én elutasítottam. Mint ahogy minden bisex férfit alapból. Úgy vagyok ezzel ,hogy én nem akarok harmadik lenni vagy egy sex pótlék.Ezt én nem tudom elviselni. Én vagy az egyetlen vagyok valakinek ő is nekem vagy nem.
2013. szept. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen kezdet ki velem de amint kiderült hogy van felesége lekoptattam
2013. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ftf1983 ***** válasza:
75%
Mennyi, de mennyi ilyen van.... én nem egy ilyet dugtam már és volt, hogy abban az ágyban, amiben ő az asszonyt... Én úgy vagyok vele, ha csak egy gyors kufirc, akkor nem érdekel kije vagy, de szerető nem lennék.
2013. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, 18 voltam akkor és kikezdett velem egy jóképű negyvenes nős pasi. Eleinte nem akartam belemenni, de elcsábított és nem tudtam ellenállni. Csodálatos volt vele a szex, és sajnos az is felizgatott, hogy a hitvesi ágyban dug engem. Egyszer aztán hamarabb jött haza a felesége és lebuktunk, volt nagy csodálkozás :) Egy kicsit szüneteltünk, de aztán folytattuk.
2013. szept. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Az igazi biszexek túlnyomó többsége végül egy nő mellet köt ki, DE a fiatal biszexek több mint fele előbb utóbb felvállalja hogy szimplán meleg.


A házas férfi nem fogja elhagyni a nőjét, mikor a melegek között érzelmek nélkül is talál olyat akivel kiélheti a vágyait, a nőtől meg megkap minden mást. + ha van nője, nem kell szembenéznie a meleggyűlölettel


Ha neked ez morálisan belefér, és megelégszel csak szexszel akkor hajrá.

2013. szept. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!