Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy sráccal voltam együtt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal voltam együtt és nem volt erekcióm, amikor arra került volna a sor, nagyon izgultam, elég ciki volt. Passzív ettől még lehetek?

Figyelt kérdés

2013. szept. 6. 20:02
1 2
 11/18 ftf1983 ***** válasza:
96%

1. Itt még mindig sok a kretén és bunkó van...

2. Nincs azzal semmi baj, ha az első alkalommal nem működik a dolog rendesen. Ha nagyon készülsz rá, nagyon város simán túl izgulhatod a dolgot. A következő alkalommal nem lesz ilyen gondod. De próbáld ki a passzív szerepet is, mert lehet valójában az jobban bejön neked. De nyugi, no para majd belejössz mindenbe :D

2013. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

ja lehetsz passzív.

mondjuk nem biztos,hogy ennél a srácnál,mert nem biztos,hogy uni...

2013. szept. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Béla211 ***** válasza:
95%
Nekem a párom passzív volt, mert mikor oda került a sor mindig be ilyet és nem ment neki. Sok türelemmel és kitartással mára ő is megismerte az aktív szerep örömeit:). Mikor először volt fiúval orális kapcsolatom nekem se állt fel. Meg el sem tudtam élvezni. Szóval ez ettől még lehetsz bármi én is uni lettem és most már általában nincsen ilyen problémám. De mindenkinél előfordul ,hogy van olyan napja ,hogy nem megy bár mennyire próbája nem áll fel rendesen és minél görcsösebben próbálja annál jobban nem fog fel állni. És aki azt mondja vele még ilyen nem történt az hazudik. Ez egyáltalán nem biztos ,hogy azért van mert nem kívánod a másikat vagy nagyon izgulsz vagy más problémákon jár a fejed.
2013. szept. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 ftf1983 ***** válasza:
95%
Béla211 teljesen igazad van! Amelyik pasi azt mondja, hogy vele sose fordult elő, hogy nem állt fel rendesen vagy nem volt olyan, hogy nem tudott elélvezni az hazudik vagy nem szexelt soha. Millió egy dolog miatt lehet ez, izgulás, fáradtság, stressz, zavaró körülmények, stb.
2013. szept. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
95%

Bocsi, de jót röhögtem a kérdéseden..

Passzív ettől még lehetek? :))))))))


A válaszom..

Ne aggódj, bárkinél előfordul, hogy izgatott és nem működik a dolog pláne első alkalmakkor, főleg ha nem is túl szimpi a partner.. Jobban meg kell ismerni a másikat, hogy legyen egy kis szimpátia. Ettől még nem kell passzívnak lenned, ha az neked nem jön be.

2013. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
ÉN IS UGYANÍGY JÁRTAM,EREKCIOM VOLT AZÉRT,DE MAGÖMLÉSEM NEM.NEM VOLT EGYÉBKÉNT SZEREP KIOSZTVA
2013. szept. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%
ilyen nekem is volt.nincs mit izgulni-nem tétre megy.bármit lehetsz,ne rágódj,lépj tovább-a következőre:)
2016. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Ne beszélj be magadnak semmit. Első alkalommal mindenki izgul, sokan szégyenlősek, gátlásosak. Rajtad így jött ki. És a szexuális szerepek nem az erekció függvényei, hanem a vágyak döntik el. Ha már el tudod engedni magad és 100%-ban élvezni az együttlétet, akkor minden rendben lesz. És majd az is kiderül, hogy melyik szerep jön be. :)
2016. márc. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!