Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex lányok, nektek tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex lányok, nektek tényleg csak a kimondottan férfias pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

2013. szept. 8. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
letezik nem kimondottan ferfias pasi is?
2013. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
aki nem ferfias, az nem is pasi
2013. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, nem minden pasi alfahím.
2013. szept. 8. 14:02
 4/12 A kérdező kommentje:

2. válaszoló, ezt szeretném megtudni. :)

Hogy vajon minden bi nő így gondolja-e.

2013. szept. 8. 14:03
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
De az alfahím egy fajta pasi. tőlük függetlenül, minden pasi férfias. Ez a tulajdonságuk a férfiaknak... :D
2013. szept. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ettől függ. Biztos van biszexuális lány, akinek a lányosabb felépítésű/megjelenésű/viselkedésű krapekok jönnek be inkább, ahogy a biszexuális srácoknak sem csak egy-egy adott típusú nő jön be azért, mert vonzódnak a saját nemükhöz is.
2013. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, szeretik-e pl. a gyengéd pasikat, vagy a gyengédséget a nőtől várja, a pasitól meg a vad szexet. Mondott már nekem ilyet bi csaj.
2013. szept. 8. 14:13
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy biszex lány azt honnan tudná,hogy az összes biszexnek mi jön be? Nem érdemes dobozolni,mert minden ember más,akár bi,akár homo,akár hetero.Én biszex vagyok,így mondhatom, nem ettől függ,hogy ki mit szeret.
2013. szept. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

például egy EMO srác szerintem minden csak nem férfias.

de ez csak kinézetre érthető.

A belső értékek ettől föggetlenül lehetnek a "helyükön" azaz leveri a beszólós pasikat,és előre engedi a lányokat az ajtóban,

és nőnek érzem magam melette.

de ettől függetlenül nem fogom férfiasnak találni őket.

ezért mondhatjuk,hogy a "kimondottan férfias pasik jönnekbe".

értsd-izmos,borostás,stb...

2013. szept. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%

Miért ne lenne férfias az emo? Ők általában szépfiúk.

A biszex lányokról van egy elméletem.


Megfigyeltem, hogy akinek az emo, vagy a páwa tetszik, azt taszítja a női test, mert megtalálta a fiúban az "esztétikumot". A nőket is a dekoratívabb egyedek vonzzák természetszerűleg, számtalan kísérlet bizonyította, hogy a helyes pasik jobban tetszenek nekik, csak általában kinevelik belőlük, s így megszokják, hogy a férfi inkább legyen nagydarab, kicsit "csúnya", szőrös, markáns.


A biszex csajok szerintem épp azért lesznek biszexek, mert a szépfiúk pótlékát keresik más nőkben. Ez elsőre furának tűnhet, de észrevettem, hogy férfiben kifejezetten a "csúnyább" fajta kell nekik. Azt is, hogy ha mégis megtetszik nekik egy emo, vagy páwa, saját magukat beszélik le róla, mert "a férfi nem lehet szép!"

Igen ám, de a markáns, nagydarab egyedekhez mégsem tudnak úgy vonzódni, ahogy szeretnének, s itt jönnek képbe a nők. Szóval, szerintem nem igazi leszbikusságról van szó. Nem kifejezzen a punci, mellek vonzzák őket, hanem a "szépség" tetszik a másik nőben. Ha helyes pasit fognának, szerintem meg is szűnne a biszexualitásuk. :)

2013. szept. 15. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!