Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért hiszik azt sokan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt sokan, hogy a biszex lányok erkölcstelenebbek, hűtlenebbek, mint a hetero lányok?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy sok fiú/férfi nem annyira kedveli a biszexuális lányokat, nem akar tőlük párkapcsolatot, merthogy a biszex lányok ri.bancosabbak, megcsalósabbak. Indoknak azt hallottam, hogy 2x annyi ember van, akivel meg tudják őket csalni, mivel mind2 nem játszik, de ezt nem tudom elfogadni indoknak, mivel szerintem a tartás és a hűség nem a szexuális orientáltság függvénye.

2013. okt. 6. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A bennszülöttek is mindent elhittek a hódítókról...
2013. okt. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Az lehet az igazi ok h egy biszex nőnek bármikor eszébe juthat h neki egy nővel is szüksége van kapcsolatra. Míg a lezbi szexet szeretik nézni a pasik, addig nem biztos h érzelmileg szeretnének osztozni a párjukon.
2013. okt. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

A biszex pasikkal is ez van, őket is éri ilyen megkülönböztetés.

Teljesen igazad van egyébként ez egy idiótaság, ami berögzült az embere egy részében, de semmi alapja nincs. Csupán sztereotípia, meg az, hogy a laikusok mindig mindent jobban tudnak :D

2013. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

az emberek idióták ez azért van. a sexuális beálitottság és a párkapcsolat közti különbség fogalmát nem ismerik.

nő részérő is ezt hallom,hogy:és ha pasira vágyik....

2013. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!