Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg gimis fiúk! Huszonéves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg gimis fiúk! Huszonéves is ismerkednétek vagy csak a saját korosztályotok ok?

Figyelt kérdés
Csak mert azt tapasztalom, hogy a 20 év egy lélektani határ a 16-19 év közöttiek közt.:(

2013. okt. 24. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedni szívesen ismerkedem bármelyik korosztállyal :D

Az, hogy mibe megyek bele... az már inkább függvénye a kornak is :D

2013. okt. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érted a kérdést;)
2013. okt. 24. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

nálam ink csak a saját korosztály.:)

én 17 / F

2013. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Bármely korosztállyal szívesen ismerkedem,de ha komolyabb dologról lenne szó akkor inkább az idősebbek vannak előnyben nálam. Idősebb alatt a 20-as éveiben járó fiúkat értem. Azt mondom,ha még 5-6 évvel idősebb nálam,az nekem nem okoz gondot. Ha ettől is több,akkor azon már erősen elgondolkodnék,de nem hiszem,hogy abba már belevágnék. Nyomós ok,indok kellene.

18 éves vagyok.

2013. okt. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok sem gimis,sem meleg,csak bi.

de én is azt tapasztalom,hogy a gimisek nem igazán akarnak idősebbeket,én sem akartam.

ennek azaz egyszerű oka,hogy egy dolgozó és egy tanuló ember között,nagyon nagyok a különbségek.Nincs azonos cél.Persze működhet,csak erre nem akrnak időt pazarolni.mert lehet egy rövid szenvedélyes kapcsi,de utána szenvedés van mindenkinek.

2013. okt. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a 20-at tényleg egy lélektani határnak szoktam érzékelni én is, pedig alig pár év lehet a korkülönbség.


Mondjuk 21 éves bi srácként elég nehéz helyzetben vagyok, mert pont az általad leírt korosztályban ismerkednék és sokszor ezzel a lélektani határ problémával szembesülök.

2013. nov. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!