Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi vágyaimat kiéljem? Találnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi vágyaimat kiéljem? Találnék rá kis mérettel rendelkező fiút?

Figyelt kérdés
Régebben ismerkedtem srácokkal, de sose mertem találkozóra elmenni. Azonban most egy ideje újra izgat. Az is, hogy én dugjak, de akár az is, hogy engem. Azonban az csak egy nagyon kis méretű sráccal menne. Szerintetek ha feladok egy ilyen hirdetést lesz aki ír? Mert szerintem minden srác érzékeny a méretére, azaz tuti nem írna... Egyébként csak kipróbálnám, de nem hiszem h tetszeni fog ha ő engem... Fordítva biztos:)

2013. okt. 31. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
hát az se mindegy mi számít nálad kicsinek, van aki a saját 18 centijét is kicsinek találja :D
2013. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
újaj...:DDD 27F
2013. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hidd el, hogy 14 vagy 18 centi van e a fenekedben az már tök mindegy, max nem nyomja tövig be. De biztos találsz ha keresel, 99%
2013. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16/4
2013. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem 16 és hát nem csípném pl az enyémet. Tehát kicsi vagy VÉKONY legyen nagyon. Na és ne azért mert olyan duci h nem látszik ki :D Amúgy szerintetek érdemes kiélni? Mármint nem hozok ezzel rossz döntést?
2013. okt. 31. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
ezt te érzed, hogy jó e vagy sem, de ha 10 év múlva rinyálni fogsz, hogy miért nem tetted meg amíg még lehetett és fiatal voltál, akkor magadra vessél. Én azt mondom mindent ki kell próbálni az életben, mert abból tanúl a legtöbbet az ember és úgy tudja meg mi tetszik neki és mi nem. Lehet egyszer megteszed és rájössz, hogy soha többet, lehet nem teszed meg és egész életedben azt fogod hinni, hogy biszex vagy.
2013. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem cingár kukim van.
2013. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én is ezt kérdezem, hogy kiéljem-e bi vágyaimat?

neked mi számít kicsinek?

2013. nov. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ki
2013. nov. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!