Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért undorodom meg a fiúktól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodom meg a fiúktól?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez miért lehet, de mondjuk van egy fiú, akivel jóban vagyok, aztán látom rajta, hogy én tetszem neki, és akkor hirtelen így megundorodom tőle. Oké, ez erős kifejezés, de nem igazán tudok jobbat. Egyébként ez akkor is előfordul, amikor nekem is tetszik az illető, de amint kiderül, hogy ez kölcsönös, akkor jön ez az érzés.

Azt hiszem, hogy biszexuális vagyok, bár lánnyal még soha nem volt kapcsoltam, de úgy érzem, hogy lányokkal nem jönne elő ez a probléma.

Most van egy fiú, akit nagyon kedvelek, vele kapcsolatban nincsenek ilyen érzéseim, de az az igazság, hogy ő meg nagyon nőies, és egyébként is mindig a nőies fiúk tetszettek, de nem úgy, hogy nőies jellegük van, hanem pl [link]

Szerintetek ennek mi az oka? Mással is megesett már ilyen?

18/L



2013. nov. 12. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, velem is totál ez van! Valahogy ha észreveszem hogy közeledik egy férfi hozzám akkor egyből 'megundorodok' tőle én is, akkor is ha azelőtt semmi bajom nem volt vele. o.o' Furcsa. Én viszont erősen sejtem magamról hogy a lányokat jobban szeretem. Lánnyal még sosem fordult elő ilyesmi. Lehet hogy veled is ez van. 18/L szintén. ;)
2013. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Ez teljesen normális én sem vonzodom 100% a férfiakhoz mert büdösek stb
2013. nov. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1, legalább nem vagyok egyedül ezzel :) Olyan rossz viszont, mert mindig lelkiismeret furdalásom lesz, amikor ezt érzem valakivel kapcsolatban, hiszen nem tehetnek róla sőt, gyakran nagyon rendes, kedves emberek, szóval igazán nem értem.
2013. nov. 12. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
15%

Hm a sok genetikai hiba

Te is büdös vagy

2013. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
áááá micsoda rib@@@@@@ncok fujjj
2013. nov. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A példában szereplő 'férfi' transzvesztita vagy transznemű, esetleg 'drag queen' a szemhéjpúdere alapján. Írtad, hogy neked lányként a nőies fiúk tetszenek. Nem tudom, hogy mitől undorodsz meg pontosan, de ahogy írtad, hogy ez lánnyal szerinted nem fordulhatna elő, így lehet, hogy a gondolatától hogy lefekszetek?


Nem lehet véletlenül, hogy leszbi vagy vagy bi-curious? (Alapjáraton leszbi, de egy-két nőiesebb pasi tetszik neked.)


Esetleg lehet, hogy csak a románcokra buksz? Azaz maga az elérhetetlenség izgat fel, tehát hogy te szereted, de ő nem szeret viszont.

2013. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem hiszem, hogy leszbikus lennék, igen, érdekelnek a lányok is, de egy olyan fiú mint akit linkeltem, jobban érdekelne, mint egy lány. Nyilván persze leginkább a személyiséget tartom fontosnak, de azt vettem észre, hogy az ilyen fiúk egy bizonyos módon viselkednek (gesztikuláció, hanghordozás, stb.), és ez valamiért nagyon vonz.

Nem az elérhetetlenség érdekel, bár most, hogy írtad, arra rájöttem, hogy ez az 'undor' olyannal még soha nem fordult elő, akit tényleg komolyan szerettem, nem csak éppen hogy tetszett vagy ilyesmi. De olyanból meg kevés volt, és nem is lett belőlük semmi, egyenlőre.

2013. nov. 12. 23:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy legbelül még nem érzed magad késznek egy kapcsolatra egy fiúval? Hogy a lányok/lányos fiúk között nagyobb biztonságban érzed magad?
2013. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

szia! velem is ez van! a lányos pasik vonzanak (bár az általad linkelt helyett inkább a sötét hajú, darkos/gothic). azt hiszem van egy kis biszexualitás bennem, de ha komolyan belegondolok, nem vonz a lánnyal való szeretkezés, nem az van neki lent, ami nekem kell. elcseszett egy helyzet ez. :(


29/N

2013. nov. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!