Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiú vagyok. Mindkét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiú vagyok. Mindkét nemmel szemben alárendelt vagyok. Érzelmileg csak nőkhöz tudok ragaszkodni. A konkrét szexet csak lány szerepben férfiakkal kedvelem. A nőket viszont imádom kényeztetni akár egész nap. Lányok lenne esélyem nálatok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 24. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnálom h igy alakult
2013. nov. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos van, akinél bejön. Csak nem biztos, hogy meg fogod találni.
2013. nov. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért ne szomorkodj, biztos nincs veszve minden, csak történik majd valami jó is veled
2013. nov. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :)
2013. nov. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne hány éves vagy. Amúgy én is bi és én meg domináns vok. Szívesen megismernélek. Priviben elérsz.
2013. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok.Volt egy barátnőm több mint 2 évig és ő vezetett rá arra,hogy a lányokat csak orálisan vagy más módon kényeztetem de nincs velük konkrét szex.Ő élvezte ha láthatott pasikkal de azt mondta ezek után mint férfi megszűntem,inkább amolyan barátnőként tekintett akinek más nőtt a lába közé.
2013. nov. 24. 11:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Biszex vágyaidat SOHA ne mond el nőnek. Ezt nem fogja egy se elfogadni. Én is bi vok és tapasztalat. Amúgy érdekes h tetszik az alárendelt szerep neked. Ha van kedved írj privit mert kipróbálnám.
2013. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Látom hogy régi a kérdés, de itt tulajdonképp az tortént hogy egy domináns hajlamú perverz ribi rávett, hogy feminizáld magad és ne dugj not. Sürgosen keress egy pszichológust, ha azóta nem kerestél. Ez nem biszexualitás hanem mazoichstát csinált beloled az a beteg 3,14csa.
2020. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!