Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiuk! Akar meleg/biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Akar meleg/biszex sracok milyen volt az elso analis szex? Fajt mikor berakta? Amikor gyorsan csinalja faj?

Figyelt kérdés
utana milyen volt ? ugy is ellehet menni ?

2013. nov. 25. 19:14
 1/6 A kérdező kommentje:
kort isbirjatok leci
2013. nov. 25. 19:17
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
írj privátba
2013. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Anál szexnél fontos, hogy elsőre csak kicsivel kezd, utána növeld. Egy ujj, két ujj, stb. Jó sok síkosító, előtte meg ne egyél magvasat, mittuomén, kiwi meg ilyesmi. A mosás jó megoldás, de ha túl gyakran csinálod, akkor az káros hatással lehet a természetes baktériumokra, illetve kiszáríthatja a rectumot.

Óvszert használjatok, mert a végbélben lévő baktériumok miatt nagy az esélye a fertőzésnek.

2013. nov. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Elsőre fájni fog, bármit csinálsz.
2013. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
29%
Ellehet menni . Csak szét rakott lábakkal döcögve. Meg akár hová.
2013. nov. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nemrég volt az elsö, érdekes volt, de ez a része inkább az ujdonság miatt volt érdekes:)

Én bizony análisan ingereltem már magamnak elötte, szoval a méret nem volt akkora probléma, azért mikor mélyen betette kicsit fájt. De semmi súlyos, vagy hogy utána éreztem volna.

Gondolom lesz jobb is, föleg mert ez inkább csak alkalmi szex volt. Nem bánom, mert ez is tanulási folyamat, nem lehet minden elsöre perfekt.

2013. dec. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!