Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Tényleg van az intézetekben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van az intézetekben olyan, hogy az idősebb fiúk fiatalabbakat kényszerítenek szexre?

Figyelt kérdés
Ezek a srácok később melegek lesznek?

2013. nov. 30. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
hej romale
2013. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Milyen intézetben?
2013. nov. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hát remélem,hogy nincsen.Ez szörnyű.Azért,ha van is,viszonylag ritka szerintem.Nem hiszem,hogy melegek lesznek,szerintem lelki nyomorékok lesznek szegények egy életre.
2013. nov. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 My Conserve ***** válasza:
90%

Hm.


Néha biztos előfordul, de nagyon ritka. Nem éri meg. Egyrészt az ilyesmiért javítóintézetbe küldik az idősebb srácot, másrészt mert ha szexet akar, azt mástól is simán megkaphatja.


Akit kényszerítettek, az nem lesz mindig meleg, de előfordul olyan is. Persze utólag nehéz eldönteni, hogy ő eleve milyen lett volna, hiszen még olyan fiatal volt. Lehet, hogy pont azért kényszerítették őt, mert neki amúgy egy kicsit tetszett az idősebb fiú, csak nem akart még szexelni vele.

2013. nov. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%

szép nap lenne az amikor három állkapcsot és

négy orrcsontot török el egy nap, aztán majd mindeki rájönne mit hova kell dugi. És akkor még finom voltam. Ja jöhettek többen is egyszerre, a Zen Bu Kan Kempo nem hazudik

2013. dec. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nalunk nem volt kenyszerites, mondjuk en csak 1 honapig voltam bent, de elöfordult hogy egy sraccal kettesben maradtunk a szobaban mig a többiek kint voltak az udvaron,es ugy alakult hogy megkerdezte kiverjük e egymasnak en meg belementem.
2022. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kényszer nem volt,inkább úgy mondanám,hogy belevittek.
2022. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk se volt kenyszerites, egyszer viszont olyan kanosak lettünk egyik szoba tarsammal hogy elkezdtük verni az agyba, aztan azzal szorakoztunk hogy oda mentünk egymashoz allo farokkal. Az lett a vege hogy kivertem neki.
2022. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kényszer
2023. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy föntebb is írták,belevittek,de nem volt kényszer
2023. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!