Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív bi srácok! Benne lennéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív bi srácok! Benne lennétek egy srácnak elvenni a kedvét a fiú szextől? (Nekem)

Figyelt kérdés
Szeretném ha elmenne a kedvem ettől a témától és van egy ötletem is hozzá. Azonban kellene egy fiatal pesti fiú hozzá. Talán sikerülne így elérni, hogy ne akarjak mást sráccal soha többé.

2013. dec. 9. 21:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha elvenni kell a kedved ahhoz egy 180 kilós fekete yeti kell te kis búza
2013. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló! Az első mondat ez volt: "Aktív bi srácok" Azaz ha belépsz és írsz ide, elismered, hogy te is az vagy:)
2013. dec. 9. 21:44
 3/19 anonim válasza:
92%
Ezt a kamu szöveget. xD Nem fiatal fiú kell neked, hanem valami ronda 50 éves.. majd akkor elmegy a kedved. xD
2013. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, hogy mi az elképzelésed. :)
2013. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

Hogy a fejemen van ki mit gondol te tábla :D


Nem kell sírni, mert amit írtam az úgy van:D

2013. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Priviben leírom, ha írsz.


Amúgy nem izgatnak a beszólások, így kár is írni :D Persze ha vkinek ez az élete nagy eredménye, akkor bátran, hisz legalább ennyit fel tud mutatni ;)

2013. dec. 9. 21:50
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Írtam. :)
2013. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

És neked mi a nagy eredmény?:D


Fiú létedre f..szt szopkodni?

2013. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Neeeem Tonik..:D nagyon jól nyomod:D Azért persze vicc, hogy egy meleg lealáz :D :D
2013. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es! A vicc az, hogy neki az a móka, hogy minden meleg kérdésnél oltja az embereket. Az, hogy lealázza egy értelmes ember(és ez mindegy, hogy meleg-e vagy sem), az nem meglepő, hanem következmény :) A suliban se hiszem, hogy csak a meleg fiúk tudnak oltani. Vagy ha igen, akkor sok van:D
2013. dec. 9. 23:10
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!