Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex pasik! Hogy jöttetek rá?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex pasik! Hogy jöttetek rá?

Figyelt kérdés
hogy jötttek rá, hogy biszexuálisak vagytok? Hajtott a vágy? Hol ismertétek meg a partnert? Érdekelne.

2013. dec. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Akiben a kérdés felmerül, hogy biszex-e, az nagy valószínűséggel biszex is. Te érzed, hogy mennyire vagy kíváncsi. Az enyhén biszex beállítottságúak lehet, hogy soha nem teszik meg és egész életükben heteronak tűnnek a külvilág számára. Ha bizonytalan vagy, akkor próbáld ki messze a lakhelyedtől egy idegennel. Ha bejön és vállalod, akkor a te döntésed, ha nem jön be, akkor legalább nem fognak lebuz.izni a környezetedben.
2013. dec. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem csak az érdekel, hogy egy férfi/nő, hogy tud erre az elhatározásra eljutni, mi hajtja stb. Szimpla pszichológiai háttere érdekel a dolognak.
2013. dec. 19. 14:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem először játszásiból volt azután rájöttem lassan rájöttem más nem úgy van a szexel mint én.Ma már tudom hogy mi a helyzet.
2013. dec. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a többséget elsőre a kivátcsiság hajtja(szerintem).Aztán ha már megvolt az első,akkor vagy élvezte,vagy nem.ha nem akkor ő nem bi,ha élvezte akkor az.

ez nem elhatározás kérdése,hogy ma felkelek,és hasamra ütök,hogy "mostantól bisex vagyok mert az a klafa".

elhatározni csak azt lehet,hogy nem éliki,pl sohasem fog azonosnemüvel sexelni.

2013. dec. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!