Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuálisnak számítok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuálisnak számítok csak azért, mert kipróbáltam egy sexshopban vett műpéniszt?

Figyelt kérdés
Már lassan két éve boldog párkapcsolatban élek barátnőmmel. Viszont már elég régóta foglalkoztatott az a kérdés, hogy milyen érzés lehet, ha bennem lenne valaki. Viszont saját nememmel nem hiszem, hogy kipróbálnám, sőt. Ezért hosszú hónapok után kitaláltam, hogy rendelek sexshopból egy műpéniszt, ami a mai napon megérkezett és kipróbáltam. Ez biszexualitás?

2014. jan. 29. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiváncsiság.

Makkra vibrátor viszont kellemes, inkább azt javaslom :)

2014. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem. Ne félj, én is szeretem, de ki nem próbálnám pasival :)


20/F

2014. jan. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor jó. :)
2014. jan. 29. 21:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Análba is csináljátok a barátnőddel? Ha már egyszer te kipróbáltad, akkor úgy fair, hogy ő is kapja a fenekébe rendszeresen, nem? :D
2014. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy is. Egyszerűen szereted élvezni az életet. Az ánuszunk nekünk is ugyanolyan érzékeny, mint a csajoknak, és ez nagyon nagy élményt tud adni. A prosztatáról nem is beszélve, aminek a masszírozása hatalmas orgazmust tud okozni. :)


Amúgy nekem is van saját vibrim, és prosztata masszírozóm is. Mindkettőt imádom, és napi szintem használom is. :)


Amúgy hogy jött be a műpénisz? Gondolom kellemes élmény volt. :)

2014. febr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Inkább agalmatofilnak...
2014. febr. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kiváncsinak számítasz…
2014. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
sok fiu kedveli,ha izgatja a fenekèt.ônmagadnak mèrt ne ?
2014. febr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!