Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg fiúk! Titeket is folyton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Titeket is folyton csak átvernek?

Figyelt kérdés
Ismerkedem már egy ideje és folyton átvernek:( Mármint pl 1 hónapja tervezünk talit egy sráccal. Kértem ha nem jövök be mondja meg, de nem mondja. Sőt, ő ír rám. Azonban ma is pl lemondta a talit. Tegnap beszéltük meg mára, de még tegnap késő este lemondta. Nem kezdő, mert már régóta keres fiút és volt már 3 sráccal. Szóval nem gondolom h az lenne az ok.... :( ÚGY UTÁLOM MÁR az ismerkedést:(

2014. febr. 5. 23:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez benne van a pakliban.Együtt kell élni ezzel.
2014. febr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
És mi van ha kamu, arra még nem gondoltál?
2014. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még senkit nem vertem át. Gerinctelenség. Viszont pontosan ezért nem megyek bele egykönnyen egy találkozásba. Ha túl könnyen, gyorsan megy a találka lefixálása, akkor lehet számítani kellemetlen meglepetésre.
2014. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

jah, mindig ez van, én mindig megmondom, hogy valaki bejön-e vagy nem, akarok-e talizni vagy nem, velem viszont szórakoznak, beetetnek a végén meg nem jönnek el a randira.

nemhogy összetartanának a melegek, inkább egymást szívatják...

2014. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom társkeresőkön tolod sajnos igen sok ilyen megbízhatatlan figura van ez van .
2014. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Plusz elég béna a felhozatal főleg azoknak akik épp nem az ilyen cukor fiúkra buknak.Akadnak tényleg nagyon durvák aláírom,de ők vagy csak szexet akarnak vagy iszonyatosan válogatósak.
2014. febr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én azért nem vok az a huh de válogatós.Vékony legyen, passzív, értelmes és szeresse a szexet. Ez nem sok.
2014. febr. 6. 09:26
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"Vékony legyen, passzív, értelmes és szeresse a szexet" Ezzel szépen becéloztad azokat, akik csak dugni akarnak egy jót. Az ilyenek viszont nem randizgatnak, meg nem párkapcsolatra vágynak, hanem csak egy kis analizálásra.
2014. febr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

egy éve ismerkedek, sajnálatos tény, hogy olyan 75%ban elmebetegek/kamusok gyülekezete.. :(

Ne add fel! csak ennyit tudok mondnai..

Vannak azért jó barátaim, itt ezen a weboldalon ismertem meg őket, sokat jelentenek nekem, a távolságól függetlenül. :)

2014. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
96%

Mutatsz képet magadról privátban? lécci

18/f meleg

2014. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!