Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon most nekem hajlamom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon most nekem hajlamom van, vagy bisex vagyok VAGY csak egyszerűen laza és kíváncsi?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, eddig csak nőkkel volt kapcsolatom sőt mostani véleményem szerint lesz is. Osztályban van egy bisex fiú akinek bejövök és konkrétan meg is mondta hogy leszopna. Úgy gondolom hogy azért akarna engem ennyire mert én nagyon lazán kezelem ha valaki meleg vagy bisex, engem nem zavarnak az ilyen szexuális elálitottságok, tehát én nem pecsételem meg az embert ez mait, mindenki olyan amilyen akar lenni. Sokat gondolkoztam rajta hogy megpróbálnám ezt a szoptatást.... Természetesen nem vágyom másik férfi férfiasságára semmiféle képen sem, meg is mondtam neki hogy én meg se akarom nézni a farkát csak ő szop engem és ennyi kész. Szerintetek ez normális vagy azért már túl laza vagyok-e téren? 22/F

2014. febr. 10. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Egyszerűen bui vagy és kész
2014. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez már nem normális dolog.Én sem ítélek el senki a szexuális hovatartozása miatt,de én tuti nem nyalnék ki egy nőt sem!

17/L

2014. febr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Húz zacskót a fejére de én nem válalnám el !!! Még,a végén többet akkar majd !!
2014. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem félreértettetek valamit, nem én akarok mást leszopni, hanem hogy engem szopjon le egy fiú egyszer ennyi.
2014. febr. 10. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Én értetem és nem válalnám el ha elválalod akkor férfiaság 0%
2014. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez teljesen normális ebben nincs semmi sok olyan hetero ismerőst ismerek aki kiprobálta és nem bánta meg mert nagyon jó volt neki jobb mint nővel
2014. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer élsz, próbáld ki, lehet a végén megtetszik :D
2014. febr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális, és h*lye vagy, ha nem mész bele ;)
2014. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!