Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » 20 körüli budapesti meleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli budapesti meleg fiúk! Ti vidéki (Bp-n kívüli) srácokkal szoktatok ismerkedni? Illetve mennyire zárkóztok el a nem fővárosiaktól? 19/f

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam hogy a fővárosi fiúk nem túl nyitottak a másfelé lakókra. Nem vagyok se kövér, se nőies.

2014. febr. 12. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szoktam vidéki= Bp-i srácokkal ismerkedni. ( egy bécsi nő)
2014. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
kicsit beszűkített kérdés, mert nem 20 körüli vagyok. de azért válaszolok, hogy sosem érdekelt, hogy a másik hol lakik, ha meg tudtuk/tudjuk oldani a találkát...
2014. febr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
en sem 20 vagyok már de abszolút nem zavar ha vki nem budapesti
2014. febr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok.

Mivel, sokan szupernek tartanak, így elmondható, hogy társ témánál nem akadály a távolság.

Egyik barátnőm s a pasija között 300km van, azaz, ha nagyon va kedve valakinek egy pár éves távkapcoslatra megteheheti.

2014. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Én budapesti vagyok, de abszolút nyitott vagyok akár egy vidéki meleg sráccal is ismerkedni. Ha nagy az összhang az ismerkedés során, akkor azt hiszem ésszerű távolság mellet nem szalasztanák el akár egy jó kalandot, akár életem párját.


Én azt tapasztalom, hogy a vidéki srácok sokkal nyitottabbak, sokkal közvetlenebbek budapesti társaiknál, szóval nekem pozitív élményeim vannak. :)


21/f

2014. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!