Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Orális szexre vágyom egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexre vágyom egy pasival. Biszex vagyok vagy ez az első lépés a homoszexualitás felé?

Figyelt kérdés

A tavaly úgy alakult, hogy egy pasi kielégitet orálisan és nem volt rossz.

Csak az a baj, hogy mostanában arrol fantáziálok, hogy én is kiszeretnék elégiteni egy pasit orálisan.

Minden rendben velem vagy van egy kis gázzz?



2014. febr. 15. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Bzi.
2014. febr. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogyha lehetséges csak normális válaszokat kérek.
2014. febr. 15. 13:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is bi vagyok, de sosem nyomtam el vágyaimat. Törődj bele, nyugodtan sz.pj.:) Attól még, hogy fiúval lennél ugyan úgy bi maradsz.
2014. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösszi a válaszod. Most még azt kell eldöntenem, hogy bízzam az egészet a véletlenre vagy nézzek szét egy-két szexpartner oldalon?
2014. febr. 15. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na Menj sehova! Én itt vagyok! ;)
2014. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben DD
2014. febr. 15. 15:20
 7/10 anizotropikus ***** válasza:
100%

Nézz szét a baráti, ismeretségi körödben, mer a netes társkeresők semmit nem érnek :(

Az ítélkezőknek, B.U.izóknak pedig üzenet a múltból:

„Ne ítéljetek, hogy ne ítéltessetek!

Mert amilyen ítélettel ítéltek, olyannal ítéltettek;

és amilyen mértékkel mértek, nektek is olyannal mérnek.” (Mt 7,1-2)

2014. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a dilemma ha megbízhatót keresnél akkor a baráti körben keresne az ember,csak hogy ez eléggé körülményes.Ha hirdetésekre mozdulsz akkor azok legtöbbször csak alkalmiak lesznek.
2014. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát igen csak egyszerüb egy idegen elött válalni a dolgot.
2014. febr. 17. 09:20
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kielégíthetsz. ;) Hogy gáz-e? Ma, itthon a társadalom szemében ez gáz, ezért, ha nem akarod, hogy kitudódjon, ne az ismeretségi körödben próbálkozz. A netes keresőkben meg valószínű, hogy nem azt kapod, amit a fényképen látsz.
2017. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!