Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Képes leszek valaha újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes leszek valaha újra pasival is szexelni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy még biszexuális vagyok -e, vagy már leszbikus. Régen volt fiúval is komoly kapcsolatom, de már akkor is erős volt az érdeklődésem a lányok iránt. 3 éve viszont egyáltalán nem voltam pasival, csak csajokkal. És egyáltalán nem érzek vonzalmat egy iránt sem. Teljesen megőrülök a nőktől és nem hiányoznak a férfiak. Semmi nem hiányzik velük kapcsolatban. Volt valaki már hasonló helyzetben? Gyerekvállalás szempontjából talán mégis előnyösebb lenne egy férfit keresni, de egyenlőre semmi vonzalmat nem érzek irántuk.

2014. febr. 21. 14:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

11"

csak azért mert valaki nem akar a szintedre süllyedni, és megnevetteti a bumfordi taplóságod, hiába filmes műveltségedből eredeztethető a beszólásod, még nem ostoba...

2014. febr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
most már 10es
2014. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Felejtsd a férfiakat ennyi és szerintem ha neked ennyire fontos maga baba gyermek vállalása törekedj arra ,hogy lelépj ebből az elbszott országból ahol mindig lépten nyomon kibeszélnek mindenkit az emberek köpködnek már lassan saját magukra is intoleráns buta gyökerekkel honos ez a Magyar.Sajnos itt soha nem lennének képesek elfogadni és feldolgozni azt ,h 2 nő vagy 2 férfi nevel fel egy gyereket mert elítélő, zárkózott ,csőlátású,buta ez a Magyar népség.Én is ezt fogom tenne is szerencsére már annyira nem hiányzik sok az első lépéshez nemsokára végképp itt hagyhatom ezt elfuserált szeméthalmazt.

Csak ezt tudom javasolni annak semmi értelme ,h becsapod magadat egy férfival és egy idő után a háta mögött ismét nőkel kalandozol.

2014. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kaptad meg eddig,hogynem a megfelelő férfival találkoztál?f36
2014. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Privátban egy párszor, nem számoltam. :)
2014. febr. 21. 19:13
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

14vagyok

Gondoltam.Mit is mondhatnék akkor még?Akarsz egyáltalán próbálkozni?(nem velem)f

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Szeretnék, de nem tudom helyes -e. Mi van, ha nem bírom utána tovább nők nélkül?
2014. febr. 22. 13:50
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

14-16os

Hát akkor egyszerű is.Ha egy jófej,ügyes pasi sem tud kielégíteni akkor kajak leszbi vagy.Ennyi.Az persze hogy ilyet találsz-e az már érdekesebb kérdés.Mert vanni vannnak csak nincs rajtuk felirat és kevés is van belőlük.

2014. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el, hogy a lányokat szereted.
2014. febr. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!