Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg srácok! Ti is utáltátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti is utáltátok magatokat a vágyakért?

Figyelt kérdés
Én utálom magam ha elélvezek... Binek érzem magam amúgy

2014. febr. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Mert az álszent társadalmunk ezt nevelte beléd, hogy ez fú, de rossz.

Közben meg semmi szégyellni valód nincs.

2014. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Na húzzál vissza titkolni magadat.
2014. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
hát nem tudom, ennek mi köze van a homoszexualitáshoz... egy hetero is érezhet így...
2014. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Én is bi nek érzem magamat,de utálom miatta magam.Mindent megteszek,hogy elfojtsam a vágyaimat,bár még fizikai kapcsolatom nem volt,de próbálom úgy intézni,hogy ne is legyen.
2014. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%

Kedves egyes, mi az hogy az álszent társadalom nevelte belé?

Ennek semmi köze a társadalomhoz, hanem a józan észhez és az emberi normákhoz.


Nem kell szégyelni? De! Normális kapcsolat Férfi/Nő, és nem Férfi/Férfi, biológiailag ellent mondó.


A természet se úgy működik, h hím kefél hímmel.


Ennek semmi köze nincs a társadalomohoz, de idióta barom

2014. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%

Én leszbikus vagyok, nekem ez soha nem okozott gondot.

De a párom által sok meleget ismerek (mármint férfit) és mind úgy érez mint a kérdező. És sokan áltatják magukat ez a biszexuális szöveggel, melegnek kevesen nevezik magukat, a biszexuális jelző egy kiskapu, hogy kevésbé utáljátok magatokat.

Nőknél is előfordul az önutálat a leszbikusság miatt, de talán ritkább.

2014. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 --> Rosszul látod ezt a kérdést, és közönséges vagy. Igen, a fajfentartás csak ellenkező neműek kapcsolatából jöhet létre, ezt a hülye is tudja.

Azt viszont csak az intelligens ember tudja megérteni és elfogadni, hogy nem egyféle jó van, és hogy mindenkinek joga van azt SZERETNI, akit jól esik. Ebbe az égegyadta világon senkinek semmi beleszólása nincs.

És a józan ész szerintem soha nem diktálhat olyan dolgot, ami egy másik embernek nem a javát szolgálja, ha az nem ártott neked.


Kérdező! Próbálj meg ne arra összpontosítani, hogy rossz, amit teszel, mert nem az. Figyelj a párodra, arra, hogy mit érzel, hogy ő mit érez. Ez a fontos.


Ne hagyd magad vezetni az előző században lemaradt gondolkodásmódok által kreált normák által. Érezd jól magad!

2014. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
2-es ez nagyon nagyxD
2014. febr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg ezzel mást nem bántok, addig nagyon nem izgat más véleménye az én nemi életemről!

Amúgy bi lennék, mert alapból a lányokat szeretem de örömet okoz az ha barátom a számban megy el :)

Mert ugye az igazi öröm az ha a partnered gyönyörhöz tudod juttatni, nem az ha elsül a farkad.

2014. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meleg férfi vagyok és soha nem utáltam magam azért aki vagyok.

Olyan vagyok amilyen és ezt vállalom is.

Próbáld meg megtalálni azt a barátot,aki segíthet neked elfogadni önmagad.

Vagy olyan társat keress aki tolerálja a biszexualitást.

2014. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!