Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért dilemmázok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért dilemmázok?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, mindig a férfiak vonzottak. De az exem kis fiatal barátnőjéről kiderült hogy lánnyal is volt kapcsolata, úgy tudom a pasija mellett. Nem tudom hogy biszex vagy igazából leszbikus, nem is ez a lényeg. Hanem az, hogy azóta ott motoszkál a fejemben. Elég zavaros a helyzet, mert ahogy telnek a hónapok, lassan már az évek, úgy érzem hogy vonzódom a lányhoz. Szakított a pasijával, vagyis az exemmel, én meg azonnal ráírtam hogy vigasztaljam.. aztán eszembe jutott, hogy ezt már párszor eljátszották és úgyis újra összejönnek. Ekkor távolságtartóbb voltam vele.. Ez ilyen ész-szív harc amin átesek. Néha olyan érzésem van, hogy egyértelmű jeleket ad a lány, máskor eszembe jut hogy hülyét csinálhat belőlem. Ki mit gondol? mit csinálnátok?

2014. márc. 3. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Most ezt nem értem...rájöttél hogy hetero vagy?
2014. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óvatos volnék, mert mindketten bemutatták már, hogy hektikus, és nem is nagyon ragaszkodó stílusúak.

Vagy fogadj magadba exed helyett, és akkor nem tudsz pofára esni, mert lesz háttered.

2014. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 My Conserve ***** válasza:

A tudósok nem szeretik az ilyen kategóriákat, mint hogy meleg, bi, vagy heteró. Egyszerűen emberek vannak, akik valahogyan élnek. Vannak, akik életük során többnyire csak az egyik nemmel élnek, de egy-két kivételt tesznek a másik nemmel is. Talán te most így vagy vele.


Biztos szokatlan a helyzet, azért vagy ilyen bátortalan. De ha vonz, és ő is facér, meg te is facér vagy, akkor megpróbálhatsz rányomulni. Persze finoman, úgy, hogy az exed ne utáljon meg érte, és a lány se ijedjen meg.

2014. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!