Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi srácok! Az biszexség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi srácok! Az biszexség lehet, hogy kívánom a fiúkat, de mikor elélvezek az egészet utálom?

Figyelt kérdés
Tehát ti is így vagytok vele? Mikor elmegyek (maszti) undorodom az egésztől, de előtte meg vágyom rá, hogy sráccal legyek.

2014. márc. 29. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Ugyan nem bi srác vagyok hanem meleg, de nem lehet, hogy nem fogadtad el magadban a dolgot? Régóta gondolsz már magadra biként vagy friss még ez az egész Neked? Mert lehet, hogy ez okozza ezt az utólagos undort.

2014. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is így voltam vele először, de most már tudom hogy biszex vagyok és az csak a tagadás miatt volt.
2014. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
az nem biszexség, hanem az önelfogadás hiánya a homofób társadalom hatására.
2014. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok meleg ilyen, sőt a legtöbb utálja magát a vágyaiért, a társadalmi nyomás az oka.
2014. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez melegeknél és heteróknál is van. Van is rá valami szakkifejezés.
2014. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Valószínűleg a hormonok miatt van. Amik a szexre sarkallnak, azok megszűnnek ilyenkor hatni. Ha nem olyannal vagy, aki tényleg bejön, vagy nincs lelki kötelék, vagy nem szoktattad még magad a szituációhoz, akkor erősebb lehet az érzés.

2014. márc. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Hasonlóan érzek én is sokszor. Jó lenne hasonló fiatal srácot megismerni.
2014. márc. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Én meleg vagyok és nálam is sokszor van ilyen :/
2014. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
én minden meleg élményem után gyűlöltem/gyűlölöm magam
2014. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
nem utálom de már nem is vonz annyira
2014. ápr. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!