Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Meleg férfiak! Most a fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak! Most a fiatalok jönnek be, idővel a korosztály is eltolódik?

Figyelt kérdés
Bi vágyaim vannak és főleg a fiatalok jönnek be. Azaz 17-25 között. Idősebbként esélytelennek tartom, hogy találok majd ilyet, hisz most is nehéz, pedig korukbeli vok...

2014. márc. 31. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg nem fog megváltozni, egy 30 feletti meleg már nem nagyon kell senkinek sem. A nyunyókáké a világ.
2014. márc. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Az 50 éveseknek is a 17-25 évesek jönnek be. Tehát még most kell kihasználni a fiatalságod.:D
2014. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Nekem bejönnek a nálam 1-2 évvel idősebbek is, de nem sokkal. És ez haladt eddig előre, igen.
2014. márc. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nálam is halad(t) előre, szóval igen, ez a koroddal változik.
2014. márc. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ftf1983 ***** válasza:
65%
Ez teljesen egyén függő. Én 31 éves leszek, de mint korábban is most a fiatalabbak jönnek be. Jó anno az még a korosztályomnak számított, akik bejöttek :D Van olyan 50 éves ismim, akinek a 20 év körüli srácok jönnek be és mindig is ilyen korú párja volt és van. De van, akinél változik a korral ez is és az ízlése is.
2014. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem változik...huszonévesen csak a saját korosztályom érdekelt, most így harmincon felül 18 és 40 között nagyon különböző srácok/férfiak tetszenek.
2014. ápr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem belőlem nem nézné ki senki a 28-at:D Mindenki csak 20-nak tippel:P Test alkatom is vékony) Szóval ha valaki jól tartja magát akkor mindig fog kelleni:)
2014. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!