Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Srácok! Volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt olyan, hogy szexeltetek más sráccal egyszer és soha többé?

Figyelt kérdés
Tehát lehetséges az h ha egyszer kipróbálnám fiúval utána nem akarnám többé?

2014. ápr. 8. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
A magas vékony uncsitesómmal csak poénból, de nem volt semmi buzulás.
2014. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Engem kényszerítettek rá, tehát nem akartam...
2014. ápr. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem,és szerintem nem is lesz rá példa.Mivel a génjeim rendbe vannak,divatból meg nem fogom.
2014. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem divat kérdése....
2014. ápr. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
17%
én ilyet sose tennék nem vagyok b*zi. undorító szerintem. akinek ez megfordul a fejében az biztos, hogy homár..
2014. ápr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ha lehet olyanok válaszoljanak akik CSINÁLTÁK! Köszi:)
2014. ápr. 8. 16:01
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Én orált próbáltam már ki egy sráccal, de utána nem találkoztam vele többet.

nem vagyok meleg, csak kiakartam próbálni

azóta nem voltam sráccal

ez 1 éve volt

2014. ápr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
ha ki akartad próbálni egy másik pasival akkor b....zi vagy. Ne szégyelld nincs ezzel gond.
2014. ápr. 9. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Általában, olyan van, hogy aki érdekel az le**ar, de alapesetben nagy a rajangótáborom, mégis szomoró vagyok, mert a szerelmem egy segg....
2014. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Lehetséges!


Egy döntően heteró srác nem fog meleggé válni attól, ha kíváncsiságból kipróbálja egy másik sráccal.

Mondjuk szerintem ahhoz, hogy kipróbáld egy másik sráccal kell annyi érdeklődés, hogy arra lehessen következtetni, hogy inkább bi vagy mint heteró, de ez nem nagyon kell, hogy érdekeljen.


Te tudod, hogy milyen mértékben vonz a dolog. Hogy simán kíváncsi vagy rá, vagy rendesen vágysz rá, stb.


Hozzáteszem szerintem azért el lehet dönteni ezt gyakorlati tapasztalat nélkül, de tuti, hogy személye válogatja ezt is :)

Én meleg vagyok és még sosem feküdtem le se fiúval se lánnyal, de tudom, hogy lánnyal nem is szeretnék.

2014. ápr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!