Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Bi fiúk ti benne lenétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi fiúk ti benne lenétek, hogyha egy pasi csak az orált szeretné kiprobálni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen, sőt.
2014. ápr. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze! Többen nem is! ;-)
2014. ápr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
persze !
2014. ápr. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
a f_sznak melyik oldalán kéne lenni?
2014. ápr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy ha valaki ismerkedne hasonló célból egy 24 éves BP-i sráccal, írjon privátot. (3-as válaszoló voltam):)
2014. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen benne,vagyis csak abba lennék benne.Más egyáltalán nem vonz!
2014. ápr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Kicsit off,de szerintem ti mezei homoszexuálisok vagytok nem biszexek. Ha simán biszexek lennétek akkor a társadalom normáinak megfelelően inkább a női nemre hajtanátok és ha még néha tetszene is elfelejtenétek a férfiakkal való bármiféle kapcsolatot. Viszont ha igazi homoszexuálisok vagytok akkor meg próbáljátok elhitetni magatokkal h nem vagytok homok csak biszexek,mert az mennyivel jobb és akkor nem bu..zn@k le az utcán,de a lényeg az hogy úgyis fiúkkal akartok lenni ergo homoszexuálisok vagytok csak még ti se vagytok hajlandóak belátni. Pedig ez az első lépés a dolgok kezelésére. Bocs ha ez megbántott valakit,de az esetek nagy részében igaz az állításom.

On: nem vagyok se biszex se homoszexuális és ki sem próbálnám sose,de nem zavar ha nem az utcán végzitek..

2014. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8-as.

Te elolvastad, amit írtál?! Szerintem menj vissza órára, nem hiszem, hogy a tanárnéni örül, hogy netezel...

2014. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, simán
2015. máj. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!