Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van ez? Lehet, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Lehet, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves meleg fiú vagyok. ( mások nem tudják rólam) Eddig csak a fiúk érdekeltek, lányok egyáltalán nem.. Még régebben csókoloztam pár lánnyal de az olyan semmilyen volt.. Most viszont van egy lány aki azt hiszem tetszik. Sokszor azt veszem észre, hogy a mellét vagy a fenékét figyelem. Eddig ilyen még nem volt. Lelkileg egyáltalán nem vonz =/ Ráadásul barátja is van. Én arra gondoltam, higy csak kíváncsi vagyok, nem több.. Szerintetek ez mi lehet? Tudnátok valamit javasolni?

2014. ápr. 16. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ezek szerint nem csak kíváncsi hetero van, hanem kíváncsi meleg is :D
2014. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Szerintem az vagy.
2014. ápr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hát van rá esély h biszex vagy, de ez egyáltalán nem biztos, az is lehet h amint te is mondtad kíváncsi vagy, velem is volt olyan h megnéztem más lányt, de nem vagyok biszex, mert ahogy belegondoltam h sezxuális viszonyt folytatnék vele, kirázott a hideg, szóval gondoljd bele ebbe te is, és ha elundorodsz akk tuti nem vagy biszex, ha viszont meg nem, akk van arra esly h az vagy, de még akkr sem biztos 17L
2014. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%

Meleg vagy, én is így vagyok a lányokkal.

Én is meleg vagyok, de a lányok csak testileg "vonzanak", de ha szexre kerülne a sor nem igazán menne, mert a pinát undorítónak találom... Talán csak a társadalmi nevelés miatt érzel irántuk némi vonzalmat.

2014. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyanannyi az esélye, mint fordítva, simán lehet, hogy bi vagy
2014. ápr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

nem vagy biszex.

20F meleg vagyok, velem is ffordúlt elő.. azért van, mert sokat csalódál a srácokban :(

2014. ápr. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Onnantól, hogy beskatulyázod magad mások javaslatára, nyugodtan hagyhatod, hogy éljék is az életed helyetted.


Nem vagy meleg és nem vagy biszex. Az vagy, amit megélsz. Szóval ahelyett, hogy magad besorolásával töltöd az idődet, inkább élj.

2014. ápr. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utólsóval értek egyet. Nem kell skatulyázás, ha fiúval szeretnél éppen együtt lenni akkor azzal vagy ha lány akkor meg az. Nincs heteró meleg meg ilyenek. Szerintem mindenki biszex csak más mértékben és sokan elnyomják.
2014. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem, főleg a kályha a meleg.


23 éves korodra már rájöhettél volna, hogy a homoszexuális világ népszerűsítése kifejezetten politikai érdek.

Egy olyan világban, ahol csak homoszexualitás van, nincs család, nincs haza és nincsenek gyerekek. Van őrült szex, ami magában hordozza a betegséget, az AIDS-et és a halált. Nincsen szükség arra, hogy hét milliárd ember, vagy annál több éljen a földön.

Ezt mérlegeld, amikor a meleg büszkeségedet hangsúlyozod, miközben normális vagy!

2014. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!