Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » BI VAGY HETERO FIÚK! Van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BI VAGY HETERO FIÚK! Van egy hetero ismerösöm és hogyan mondjam meg neki, hogy ki szeretném probálni milyen orálozni egy pasinak rajta?

Figyelt kérdés

2014. máj. 1. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Te fiú vagy, mert nem derült ki a kérdésedből, de ahogy fogalmaztál valószínűleg igen. Ha van benned bi hajlam akkor ne az ismerőseiddel próbáld ki amit szeretnél. Keress valakit akit nem ismersz és azon. Jobbat nem tudok mondani, de miért az egyik ismerősöddel szeretnél "orálozni"? Láttad az öltözőben, h nagy a farka vagy mi?
2014. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Van egy hetero ismerösöm" Szar lehet neked hogy csak egy van :D miért pont az az egy heterot-t találtad meg mikor a többi langyos?
2014. máj. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és a wc-ben láttam a farkát.. azota fantáziálok rola, hog sz..m a farkát.Végól is lehet, hogy mindegy lenne , hogy kivel probálom ki.
2014. máj. 1. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a srác valóban hetero, akkor reménytelen.
2014. máj. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 moonlightsentinel ***** válasza:
100%

1. Nézz ki jól.

2. Legyél bátor.

3. Érezd, hogy mikor totál esélytelen a dolog, meg mikor nem (ezt a szeméből lehet látni). Az se árt, ha ismerős srácnál próbálkozol, mert jobban megbízik benned.

+1. Alkohol.


Nekem ez eddig sokszor bejött. Már szarok rá, ki heteró, mert kb. az 50%-uk meggyőzhető... legalább is akiknél eddig próbálkoztam, így volt. Ha meg nem, azt meg lehet látni.

19/F

2014. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat, lehet, hogy meg fogadom vagy keresek valakit online az talán biztosabb.
2014. máj. 1. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!