Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Nagyon sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon sokáig érlelődött bennem a dolog, de már kialakult bennem a dolog: Biszex vagyok. Van egy fiú akit szeretek, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Egy éve megismerkedtem egy sráccal, akivel nagyon jó kapcsolatunk lett. Sokat beszélgetünk, néha sörözünk, csocsó... Szóval elvagyunk. Egy ideje úgy érzek iránta, mint senki más srác iránt... Észrevettem, hogy rengeteget gondolok rá, ha a közelemben van, izgatott vagyok, gyorsabban ver a szívem... egy baráti ölelés alkalmával úgy éreztem a legboldogabb ember vagyok... Erősebben magamhoz öleltem és hosszabban. Utána nagyon kellemetlenül érzeztem magam. Szóval ez szerelem, úgy érzem. Elmondjam neki? Hátha lehet valami belőle... Éreztem, hogy ő is magához ölelt. Volt barátnője. Most nincs

2014. máj. 1. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne mond el neki. Stratégia építés. Csak szép lassan közeledj. Cselesen. Nem kell tudnia róla. Legyél többet vele. Stb.. Legalább jobban megismered. szerintem.

Ha simán elmondott az nem jó.

2014. máj. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
sokat veszíthetek tudom... De ha nem is biszex akkor is el kell mondjam neki. Bele fogok őrülni, ha nem tudathatom vele...
2014. máj. 1. 18:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!