Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elmondjam neki vagy sem? Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy sem? Nem bírom magamban tartani, hogy szeretem. Van rá esély, hogy ő is engem. Éjjel-nappal csak rá gondolok, nehéz így élni. Biszex fiú vagyok, próbáltam elnyomni magamban az érzést, próbáltam elfelejteni, nem megy

Figyelt kérdés

2014. máj. 17. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Nyugi nem vagy egyedül ezzel
2014. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
fiú vagy lány a kiszemelt? és ha van rá esély hogy ő is szeret akk mond :D
2014. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú... nem tudom, hogy szerethet-e... vannak arra utaló jelek, hogy érdeklem...
2014. máj. 17. 19:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, vesziteni nem veszithetsz sokat. Csak ne torj le nagyon ha nemet mond :)
2014. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
erről van szó... Azt nem is tudom hogy élném túl... Elég már nekem ebből... A legjobb lenne meghalni. (kíméljetek a hülye kommentektől), így érzem. . . Szenvedés minden napom
2014. máj. 17. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, es ha nemet mond, tegyel tul rajta. Inkabb legyen egy biztos nem mint egy bizonytalan semmi. Jobb ez igy, emeszted magad hogy mi lehetne. Vagy elmondod neki, es biztosra tudni fogod, hogy igen vagy nem. Ha igen, akkor minden jo, ha nem, akkor keress mast. Tudom, mondani konnyu, de ez az egyetlen dolog amit tehetsz. Vagy szenvedhetsz amig jon a kovetkezo.
2014. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

itt nincs következő. Soha senkit nem tudtam annyira szeretni, mint őt. Pedig voltak barátnőim. Fiúval még nem voltam. Azt hiszem ő ébresztett rá arra, hogy van egy énem aki tud fiút is szeretni.

Attól félek, ha bevallom neki, meg fog utálni, nem találkozunk többet. . . Nem tudom ti voltatok - e már így, hogy jött egy ember az életetekbe, aki nélkül nem tudjátok elképzelni a jövőt. Ő nekem ilyen. Magam mellett akarom tudni, hogy legalább a barátom, hogy nézhetünk együtt meccset, megihatunk pár sört, csocsózhatunk stb...

Ha ez nem lenne... Nem tudom hogyan tudnám elviselni.

2014. máj. 17. 20:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont ebben vagyok most de én sajnos tényleg tudom hogy nem menne bele a dologba és így sokkal könnyebb ugyan de még sem bizonytalanságban tengődök amit tehetek hogy többször elhívom minden fele hogy élvezhessem a közelségét. Ha nem kérdezed meg akkor vagy elszalajtasz akár sok boldog évet vagy mond egy nemet és akkor a lányok még mindig ott lesznek. De amikor beszélsz vele feltétlen mond el neki hogy eddig a lányokhoz vonzódtál csak ő tudta ezt megváltoztatni, viszont én előtte azért jobban átgondolnám mivel egy jó barát sokszor tényleg olyan mint egy szerető ezért is lehet félre érteni őket.
2014. máj. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hogy sikerült?
2016. ápr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!